У Житомирській області вони перебували 7 днів, упродовж яких поліція працювала у посиленому режимі, супроводжуючи учасників і забезпечуючи публічну безпеку. Порушень правопорядку не зафіксовано.
Паломники хресної ходи західного напряму, які рухаються до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (м. Київ), перебували на Житомирщині з 15 по 21 липня. Їх маршрут пролягав Романівським, Чуднівським, Житомирським та Коростишівським районом із зупинками у місцевих монастирях і соборах.
Увесь цей час поліцейські вживали посилених заходів для забезпечення публічного порядку, безпеки дорожнього руху та попередження будь-яких порушень, у тому числі провокативного характеру. У Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області функціонував оперативний штаб, завданням якого була координація діяльності усіх причетних до забезпечення публічного порядку підрозділів поліції, а також взаємодія з підрозділами УСБУ, УДСНС, іншими відповідальними службами.
Загалом громадську безпеку під час ходи у районах регіону забезпечували понад 500 поліцейських, а також нацгвардійці. Порушень публічної безпеки і правопорядку не зафіксовано. Про це інформує ГУНП в Житомирській області.
Уранці 22 липня житомирські правоохоронці передали естафету забезпечення публічної безпеки і правопорядку київським колегам, на чиїй території нині перебувають учасники паломництва.
Нагадаємо, що Активісти і дощ зустріли в Житомирі Всеукраїнську хресну ходу (ФОТО).