2 грудня відбулося зариблення Карабачинського водосховища. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойм (СТРГ). Так, до водойми було вселено 70 тис. екз. (7 тонн) товстолоба та 6 тис. екз. (150 кг) судака.
На Житомирщині відбулося зариблення Бердичівського і Карабачинського водосховища
«Варто відзначити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості користувачів водних біоресурсів, які із розумінням ставляться до такого важливого процесу, як зариблення. Захід відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області. Таким чином, завдяки збільшенню рибопродуктивності водойм, ми зможемо наситити український ринок власною якісною продукцією», - заявили в Управлінні Держрибагентства у Житомирській області.
Також 2 грудня відбулося зариблення Бердичівського водосховища. Вселення здійснювалось згідно науково-біологічного обґрунтування, розробленого для біологічної меліорації водойми. Зариблення відбулося за рахунок коштів місцевого бюджету. Так, до водосховища було випущено 1 875 екз. білого амура (600 кг), середньою вагою близько 320 грамів/екз.
Нагадаємо, що 18 квітня 2019 року у Бердичівське водосховище було вселено близько 4 тонн (31 325 екз.) товстолоба.
«Вселення рослиноїдних видів риб у Бердичівське водосховище має важливе суспільне значення для району. Дана водойма використовується для рекреаційних цілей, любительського і спортивного рибальства. Шляхом вселення білого амуру та товстолоба було проведено біологічну меліорацію водойми. Завдяки зарибленню даними видами риб покращиться екологічний стан водосховища, зменшитсья цвітіння води у весняно-літній період», - заявив в.о. начальника Житомирського рибоохоронного патруля Ігор Чернілевський.