Про модернізацію системи опалення та фінансову доцільність заходів термомодернізації йшлося на сьогоднішньому семінарі з головами ОСББ. Під час зустрічі були роз’яснені питання стосовно того, як працює індивідуальний тепловий пункт; які бувають системи опалення та варіанти їх модернізації; що таке "балансування системи опалення", і чому це потрібно робити, терморегулювання окремих приміщень. Про це розповів Олександр Гут, спеціаліст з розвитку проєктів Термомодернізація у житловому секторі, (компанія Danfoss, м. Київ).
Технічний директор компанії ТОВ "Акватерм-Альянс" (м.Житомир) Костянтин Матвєєв, ознайомлюючи присутніх з автоматизацією та диспетчеризацією ІТП за допомогою ECL Portal від Danfoss, наглядно продемонстрував можливості віддаленого керування і налаштування ІТП в on-line режимі.
Розповідаючи про джерела фінансування заходів термомодернізації, регіональний консультант IFC в Житомирському регіоні Оксана Рафальська зупинилася на питаннях існуючих програм підтримки ОСББ та на можливості залучення грантів від Фонду енергоефективності.
Семінар проведено в рамках Програми IFC (International Finance Corporation) за підтримки Фонду енергоефективності України спільно із компанією ТОВ "Акватерм-Альянс".
З початку 2020 року вже створено 5 ОСББ, всього у місті Житомирі функціонує ОСББ у 385 житлових будинках. За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (телефон для довідок 48-12-00, кабінет №264, ІІ поверх Житомирської міської ради).