Житомиряни пропонують створити сучасний ігровий простір в стилі ЕКО на Соколовій Горі

Питання безпечних та екологічних просторів для дітей в майбутньому ландшафтному парку «Соколова Гора» (інша назва — Павлівська гора), що з одного боку оточений щільною малоповерховою забудовою приватного сектору (з боку вулиці Вільський Шлях та прилеглих до неї вулиць і провулків), а також вул. Миру, вул. Богунської, та з іншого — високоповерховою житловою забудовою з боку проспекту Мира, мікрорайону Богунія та житлового мікрорайону біля панчішної фабрики, а точніше їх відсутність, є одним з найактуальніших на сьогоднішній час.

Так стверджують місцеві житомирські громадські діячі.

Громадська організація «ПАРК «СОКОЛОВА ГОРА» пропонує, враховуючи побажання дітей району різного віку та дорослих, продовжити створення ігрових просторів для дозвілля дітей саме на Павлівській горі, адже це улюблене місце перебування всіх дітей різного віку в різні пори року і частково там вже є створені ігрові знаряддя для дітей.

Читайте також: З 7 червня при мистецьких школах Житомира вперше відкриються денні табори відпочинку

Читайте також: Червень театральний: Що подивитися в Житомирському облмуздрамтеатрі наступного місяця. ПРОГРАМА

«Сучасний комплекс в стилі Еко, про який мріємо ми та наші діти, включає ігрове містечко з майданчиком гойдалок, з балансиром та пісочницею для найменших, мотузковий парк і майданчик з перешкодами для старших дітей.

Хочемо проінформувати громаду району, що нами була розроблена пропозиція та подана відповідна заявка щодо реалізації першого початкового етапу — проєкту реновації дитячого майданчика на Павлівській Горі.

А саме, встановлення наступних ігрових елементів:

  • Ігрове містечко.
  • Балансир.
  • Гойдалка.

Пропозиція по розвитку дитячого майданчика була надіслана для розгляду в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та урбаністично-культурного фестивалю Майстерня міста Житомир, організаторами яких є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії та Житомирська міська рада», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Секрет довгожительки, або житомирянка святкує своє 106-річчя. ФОТО. ВІДЕО

Читайте також: Цього року табір «Супутник» не буде реалізовувати путівки

За словами самх активістів, на шляху реалізації проєкту є значні перешкоди.

«Місцем розміщення першого дитячого майданчика повинно стати серце майбутнього парку — Павлівська гора.

І це принципова позиція!

Не можна у дітей відбирати їх улюблені території перебування!

Екологічно чисті території повинні належати дітям і бути у користуванні дітей!

Необхідність значних коштів для розвитку цих просторів, які має надати міська адміністрація.

Ми вимагаємо від влади міста звернути увагу на проблеми нашого району та йти назустріч громаді в питаннях створення на цих територіях ландшафтного парку «Соколова Гора»!

Спільними зусиллями ми створимо парк разом, який стане одним з найкращих парків міста, адже ці території вже мають всі ознаки ландшафтного парку, які створила та подарувала нам природа!

Мрії збуваються! Варто тільки до цього прагнути та вірити!», — резюмують громадські діячі організації «ПАРК «СОКОЛОВА ГОРА».

За інформацією з Фейсбук-стоірнки ГО «ПАРК «СОКОЛОВА ГОРА»