Житомирський онкодиспансер поступово оновлює медичне обладнання

Оновлення приміщень Житомирського обласного онкологічного диспансеру та лікувально-діагностичного обладнання, створення комфортних умов для лікування пацієнтів та роботи медичного персоналу – є головними завданнями для керівництва комунального закладу. Про це розповів генеральнй директор Ігор Садабаш.

Читайте також: На Житомирщині придбають квартиру для срібної призерки Олімпійських ігор у Токіо Анастасії Четверікової, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Жінку розшукали у її нових друзів: на Житомирщині 28-річна мати з 6-річною донькою зникла з дому

«З часу заснування закладу, з 1967 року, практично не проводилися капітальні ремонтні роботи приміщень закладу. Те саме й з обладнанням – багато апаратів придбано наприкінці 90-років, тож потребують оновлення або навіть повної заміни на нове. Завдяки укладеним договорам з Національною службою здоров’я України наразі маємо можливість поступово закуповувати сучасне обладнання, яке відповідає вимогам сьогодення», – зазначає керівник закладу.

Упродовж року вже придбано нову цифрову мамографічну систему вартістю майже 12 млн грн та за 79,5 тис. грн закуплено дерматоскоп.

Тож в Житомирському онкологічному диспансері ультразвукове обстеження відтепер проводиться на найсучаснішому цифровому 3D – мамографі. Величезна перевага 3D-мамографії — можливість позрізово обстежити молочну залозу і виявити найменші відхилення від норми. До того ж, в апарат вбудовані спеціальні фільтри, які захищають здоров’я жінки, адже немає негативного впливу рентгенівського випромінювання.

Для діагностування новоутворень шкіри використовують метод дерматоскопії. Для проведення такої процедури використовують саме дерматоскоп – прилад для більш детального огляду різних шкірних утворень. Завдяки цьому можна розпізнати онкологічні захворювання шкіри на самих ранніх стадіях та провести успішне лікування.

«Обидва апарати вкрай необхідні для діагностики онкологічних захворювань, – наголошує Ігор Сабадаш, – обстеження проводяться швидко, комфортно і безпечно, а найголовніше, лікар може точніше встановити діагноз і призначити правильне лікування. Ці апарати найсучасніші і мають багато переваг для виявлення онкозахворювань на ранній стадії, аби якнайшвидше почати лікування пацієнта».

Зазначимо, що в Житомирській області щорічно діагностується майже 4 тис. нових випадків онкозахворювань, і на сьогодні на диспансерному обліку перебуває більше 30 тис. пацієнтів, хворих на злоякісні новоутворення.

За матеріалами КНП "Житомирський обласний онкологічний диспансер"

Житомирської обласної ради.

Джерело: сайт Житомирської облради

Читайте також: В зоні проведення ООС загинув 30-річний військовий з Житомирщини

Читайте також: У Житомирській області перші випадки небезпечного штаму «Delta», одна хвора померла