До карантину 84-річна Ольга Павлівна з Житомирщини навіть подорожувала. Коронавірус завадив побачитися з онуками

Ользі Павлівні 84. Вона мешкає у геріатричному пансіонаті у Коростені на Житомирщині. Коли приїхала вакцина, жінка одразу щепилася — щоби мати змогу виходити назовні.

До пандемії мешканці пансіонату гуляли містом: могли зустрічатися з близькими чи поїхати кудись по Україні та за кордон. Утім COVID-19 усе змінив. Щоб убезпечити стареньких, керівництво вирішило закрити заклад.

Якось жінка зрозуміла, що тижнями не виходить на двір. Вона до такого не звикла. До карантину навіть подорожувала. А через коронавірус не мала змоги побачитися з онуками. Тож без вагань записалася на щеплення першою.

Ольга Павлівна каже, що вакцинація — це шанс довше пожити і нормально бачитися з близькими. Можна буде без страху виходити за межі пансіонату.

Якщо вам 18 років або більше, то час вакцинуватися від COVID-19. Безпечні та перевірені вакцини вже доступні кожному українцю. Щоб захистити себе та близьких, реєструйтеся на щеплення через сімейного лікаря, роботодавця або у найближчому пункті вакцинації. Посилання тут.

Ольга Павлівна:

«Ми у пансіонаті обмінюємося думками, але я вважаю, що про все треба мати власну думку. Тут люди багато дивляться телебачення і часто негативно налаштовані щодо вакцинації від коронавірусу. Я ж одразу була за щеплення. Чому? Бо отримую інформацію з багатьох джерел, аналізую все.

Коли нам повідомили, що приїде мобільна бригада медиків із Житомира і щепитиме співробітників та мешканців пансіонату вакциною Comirnaty від виробника Pfizer-BioNTech, я записалася, мабуть, першою. Вакцинація тривала хвилини три: інструкція, укольчик, і все. Реакцій не було, навіть місце уколу не боліло.

Якщо не брати до уваги бажання довше пожити й нормально бачитися з близькими, я щепилася, щоб вийти назовні. Щоб мати шанс повернутися до нормального життя і без страху виходити за межі пансіонату».

Джерела: theukrainians.org

та Житомирський обласний інформаційно-аналітичний

центр медичної статистики, Фейсбук