Безробітний – підприємець – роботодавець: три етапи цивільної кар'єри бійця АТО з Житомирщини

Учасник АТО Олександр Горох, як зареєстрований безробітний, у Новоград-Волинський міський центр зайнятості отримував різноманітні послуги й інформацію про вакантні робочі місця.

Проте прагнення стати підприємцем з виробництва меблів і надання послуг вантажного та автомобільного транспорту переважало над пропозиціями роботи по найму, інформують в Житомирській обласні службі зайнятості.

Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?

За плечима – лише військовий досвід, виконання уставних службових обов’язків, тому бажання мати свою справу, працювати на себе, стати тим, хто дає іншим роботу, – стало новим орієнтиром у кар’єрі демобілізованого військовослужбовця.

За словами Олександра, основна мета бізнесу – це, в першу чергу, самостійність та фінансова незалежність, можливість творчого розвитку і подальше використання свого потенціалу. При розширенні штату працівників він надає перевагу людям, які брали участь в АТО/ООС і, можливо, частково втратили працездатність: він сам має інвалідність і в повній мірі розуміє всі перешкоди.

Олександр Горох нині тісно співпрацює з центром зайнятості. Цього року він працевлаштував двох безробітних комплектувальниками меблів: учасника АТО та особу з інвалідністю.

Читайте також: Ще важко повірити, — житомирянка Анастасія Коханчук про золото на Чемпіонаті світу з бігу з перешкодами, — ВІДЕО

Підприємець активно проводить співбесіди з усіма зацікавленими в роботі на виробництві, бо наразі ще має актуальні вакансії.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Новини компаній
11:00, 23 грудня