Бунечко: Зараз в Україні та на Житомирщині триває розгортання ще однієї ланки оборони – сил національного спротиву

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповідає, що розпочав день із зустрічі з командуванням Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та представниками воєнно-дипломатичного корпусу наших міжнародних партнерів!

Читайте також: На Житомирщині зібралися найвитриваліші та найміцніші десантники з усієї України

Очільник Житомирщини переконаний, що їх сьогоднішній візит на Житомирщину свідчить про те, що прагнення України, Європейського Союзу та усіх наших союзників до цивілізаційного розвитку на демократичних засадах залишаються незмінними.

«На жаль, як виявилося, зараз, щоб йти цим шляхом, незалежній європейській країні необхідно мати сучасну, професійну армію та постійно підвищувати власну обороноздатність.

Україна багато чого встигла зробити для цього за останні вісім років, наперекір тому, що на території нашої держави продовжується війна. Житомирщина є однією з важливих ланок у оборонному щиті нашої Держави. Наша область надала чи не найбільшу кількість добровольців, які боронять нашу країну у зоні АТО/ООС, у нас розташовуються найбільш боєздатні та досвідчені військові частини Збройних сил України, працюють оборонні підприємства», - говорить Віталій Бунечко.

Також голова Ода додає, що багато хто з численної міжнародної делегації особисто або через колег знайомий з нашими військовими. Адже протягом останніх років вони разом неодноразово зустрічалися та обмінювалися досвідом під час навчань.

«Зараз в Україні та на Житомирщині триває розгортання ще однієї ланки оборони – сил національного спротиву. Задля цього об’єднуються ресурси та зусилля Держави, усіх громад, представників бізнесу та всіх жителів Житомирщини.

Ми високо цінуємо підтримку з боку наших міжнародних партнерів та непохитно стоїмо на захисті нашої Незалежності та демократичних цінностей сучасного світу», - резюмує Віталій Бунечко.

Читайте також: У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м