Так склалося, що інтернатні заклади чомусь першими опинились під вогнем російських окупантів. Єдиним шансом на порятунок для людей, які жили в них стали «зелені коридори».
На цьому акцентує голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.
За його словами, соціальні заклади Житомирщини знову стали прихистком для найбільш незахищених громадян України – людей які потребують особливого догляду. Днями до нашої області прибули підопічні Комишівського психоневрологічного інтернату, що був розташований на Донеччині. Практично із зони бойових дій евакуювали понад 90 пацієнтів, які зараз вже перебувають у безпеці у відповідних закладах на Житомирщині.
До війни у цьому закладі на Донеччині перебували близько 335 пацієнтів – це люди похилого віку, люди з інвалідністю, деякі з них не можуть самостійно пересуватися. Як розповідають спеціалісти установи, деякі перебували по декілька годин в укриттях, боячись постійних обстрілів.