Уряд розширив напрями, на які можна витрачати кошти за програмою мікрогрантів у межах проекту «єРобота». Тепер це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг і товарів, пов’язаних із виробництвом.
Внесено зміни і до програми підтримки переробних підприємств. Тепер гранти за цією програмою зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.
Крім того, розмір гранту тепер буде прив’язаний до необхідності створення певної кількості робочих місць.
На отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проекту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок:
- 6 тисяч заявок — на мікрогранти до 250 тисяч гривень;
- 100 заявок — за програмою створення нових теплиць і нових садів;
- більше 400 заявок — за програмою створення нових переробних підприємств.
За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, така кількість заявок за перший місяць роботи програми демонструє, що люди зацікавлені створювати власний бізнес в Україні: «Держава в цьому допоможе, адже приватний сектор — це основа сильної та стійкої економіки».
Більше про програму отримання мікрогрантів— https://is.gd/gFSaeq.
Подати заяву по програмі "Єробота":
https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota
Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану – щоденно у телефонному режимі за номером: 0(412) 43-20-40 або щосереди об 11-00 під час онлайн-консультації.
Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr або за телефоном «гарячої» лінії 063-214-41-75.
Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості