На Житомирщині підприємців безкоштовно навчатимуть використанню реєстраторів розрахункових операцій (РРО)

Унікальна можливість для підприємців навчитися використанню реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Такі тренінги безкоштовно для представників малого та середнього бізнесу проведуть у чотирьох громадах: Радомишльській, Малинській, Коростишівській та Брусилівській.

Говоритимемо про використання реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями відповідно до законодавчих змін від 01.01.2023 року, а саме:

Умови застосування РРО у 2023 році, роз’яснення до законодавчих змін; Порядок реєстрації касових апаратів та її скасування; Порядок застосування РРО або ПРРО; Облік товару і використання РРО; Дозволені підакцизні товари та РРО; Облік товарів підприємцем у світлі РРО-нововведень; Особливості застосування РРО у разі продажу через Нову пошту, із застосуванням Лігпей, ФОРПОСТ, Фонді, Портмоне та інш.; Інтернет торгівля товарами та послугами – як визначити, коли РРО потрібен?; Чи потрібен РРО у разі розрахунків за допомогою платіжних карт, а також за умови використання банківських систем.

Ознайомитися з Програмою тренінгів можна за посиланням.

Для кого будуть корисними тренінги: ФОПи 1-ї, 2-ї та 3-ї груп, бухгалтери, фінансисти, касири та продавці, які працюють на ФОП. Участь у тренінгах безкоштовна.

Тренінги відбудуться оффлайн за таким графіком:

19-20 червня (з 10:00 до 15:00) в м. Радомишль; 21-22 червня (з 10:00 до 15:00) в м. Коростишів; 26-27 червня (з 10:00 до 15:00) в м. Малин; 29-30 червня (з 10:00 до 15:00) в с. Брусилів.

Для участі необхідно заповнити коротку форму реєстрації за посиланням.

Тренінги організовуються Агенцією регіонального розвитку Житомирської області в рамках проєкту “Спроможна громада для ведення бізнесу”, що реалізується за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.