Фотопроєкт спрямований на подолання гендерних стереотипів у виборі професій жінками в громадах. Героїні фотопроєкту – жінки-прикордонниці.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
На виставці ви дізнаєтесь, як їхнє життя змінилось з повномасштабним вторгенням, яку роботу вони виконують, що у роботі для них є найважчим, та про що вони мріють.
Серед героїнь проєкту: єдина жінка-начальниця зв’язку Держприкордонслужби, яка присвятила своїй роботі вже 19 років, начальниця відділення інспекторів прикордонної служби, яка 24 лютого оформлювала останній міжнародний потяг “Київ-Варшава”, очільниця медичного пункту військової частини, охоронниця кордону тощо.
У фотопроєкті представлений окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» Державної прикордонної служби України. Виставка триватиме у Житомирі до першого жовтня, а потім вирушить іншими просторами «Вільна» по всій Україні.
Відкриття планується на 14:00.
Довідково:
Дружній до жінок та дівчат простір «Вільна» – це сучасний та зручний простір, у межах якого жінки та дівчата можуть скористатися такими послугами:
- групові та індивідуальні сесії з психосоціальної підтримки;
- тематичні зібрання за чаєм або кавою;
- поширення контактів спеціалізованих сервісів та служб психосоціальної підтримки для жінок і дівчат;
- майстер-класи з кулінарії, малювання, рукоділля, театрального мистецтва, догляду за собою тощо;
- спортивні заняття (йога, пілатес, танці та ін.);
- кар’єрні сесії (історії успіху видатних гостей громади, профорієнтація, фінансова грамотність, розмовні клуби з української/англійської мови).
Також у просторі постраждалі від насильства зможуть розповісти про свій досвід та отримати комплексне перенаправлення до спеціалізованих служб та служб психосоціальної підтримки.
Наразі в Україні відкрито 29 просторів «Вільна». Адреси доступні за посиланням.
Дружній до жінок та дівчат простори “Вільна” реалізовуються UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за підтримки урядів Великої Британії, Данії, Канади та США (Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги), Гуманітарного фонду для України (UHF), а також CERF через імплементаційних партнерів.