На Житомирщині продовжують вивчати умови підготовки фахівців та робітничих кадрів у підпорядкованих закладах освіти

Днями за дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець відвідав Малинський фаховий коледж.

Про це інформує Житомирська ОВА.

У межах візиту Юрій Денисовець взяв участь у заходах, присвячених Дню захисників та захисниць України.

Неабияке емоційне враження справила презентована фотовиставка «Обличчя війни», де на світлинах, зроблених журналістами, військовими, місцевими жителями, закарбовані запеклі бої, що йшли на Малинщині у лютому-березні 2022 року. На виставці також представлені кадри з незламної «Азовсталі», зняті військовослужбовцем-малинчанином Дмитром Козацьким (позивний «Орест»).

Малинський фаховий коледж має тісні дружні зв’язки з 10-ю окремою гірсько-штурмовою бригадою «Едельвейс». Викладачі та студенти закладу надають посильну допомогу нашим військовим. Тому закономірно, що в історико-краєзнавчому меморіальному музейному комплексі коледжу створили експозицію, присвячену цьому військовому формуванню.

Юрій Денисовець разом з директором закладу Ігорем Іванюком, представниками керівного складу бригади, ректором Поліського національного університету Олегом Скиданом вшанували пам’ять та поклали квіти до розташованого на території закладу пам’ятного знаку «Борцям за волю України» та до могил загиблих бійців 10-ї ОГШБ на місцевому цвинтарі.

Так співпало, що у ці дні Малинський фаховий коледж відзначає свій день народження. Попри солідний вік, заклад активно розвивається. Сьогодні було презентовано модернізовану аудиторію «Захист України» та відкрито лабораторію «Конструювання меблів».

Заступник начальника Житомирської ОВА також побував у Радомишльському відділенні Головинського вищого професійного училища нерудних технологій. У ліцеї є достатня матеріальна база для підготовки робітничих професій. У відділенні навчається 180 учнів за професіями електрогазозварника, слюсаря, водія, кухаря, пекаря, муляра, маляра, штукатура, які конче необхідні сьогодні на регіональному ринку праці.

«Я радий, що за кошти обласного бюджету у закладі капітально відремонтовано протирадіаційне укриття площею близько 400 м2. Цей новий безпечний простір оснащений відповідно до усіх вимог: є підйомник для маломобільних груп населення, належні санітарно-гігієнічні умови, пожежна сигналізація, автономне електроживлення, сучасна вентиляція», – зауважив Юрій Денисовець.

Важливо, що крім учнів ліцею укриття зможуть використовувати вихованці одного із садочків Радомишльської громади. Для малюків окремо облаштували безпечний простір, де вони зможуть гратися, розважатися і навіть спати.