Стрес, депресія, емоційні проблеми — психологічні наслідки війни. Як створити умови, за яких учасники освітнього процесу зростатимуть у стресостійкості та розвиватимуться? Цьому вчаться практичні психологи та педагоги — ті, що здійснюють психологічний супровід у закладах дошкільної освіти.
Про це інформує Житомирська міська рада.
"Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні", що впроваджується ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти та науки України та Українського інституту розвитку освіти спільно з UNICEF.
Власне, в межах цього проєкту і проходитиме триденний тренінг. Проєкт впроваджується у всіх закладах дошкільної освіти нашого міста.
Пані Світлана є також однією із тренерок, що пройшли спеціальне навчання, отримали сертифікат і тепер своїми знаннями діляться з педагогами.
Ірина Степанюк — практичня психологиня ЖДЗ №27. Каже, тематика занять викликає у неї інтерес.
Каже, знання як працювати з дошкільниками в умовах війни, зокрема, вправи, що знімють стрес та депресію, розвантажують дитину, знімають хвилювання, є цінними на сьогодні.