Які саме об’єкти, з яким бюджетом та за які кошти відновлюються у вашому регіоні?
Статистика по проєктах відновлення, заведених в екосистему DREAM, доступна для всіх. Про це інформує Житомирська ОВА.
Публічний модуль аналітики bi.dream.gov.ua дозволить відбирати та вивчати будь-які проєкти відновлення, заведені в DREAM – Державна цифрова екосистема управління відновленням. Можна налаштувати систему фільтрів, які дозволяють сортувати проєкти відновлення за статусом, областю, громадою. Також можна відібрати проєкти за сектором та джерелом фінансування тощо.
Наразі в екосистемі DREAM налічується понад 1300 проєктів відновлення та модернізації, які були добровільно заведені громадами, обласними та міськими адміністраціями, державними підприємствами, установами та організаціями. Щотижня в систему додаються десятки нових проєктів.
Коли використання DREAM обов’язковим, дані по всіх проєктах відновлення і модернізації в Україні стануть публічно доступні.
Нагадаємо, днями розпочалося відкрите тестування оновленого функціоналу цифрової екосистеми управління відбудовою DREAM. Долучитись до тестування може будь-яка громада, обласна та міська адміністрація, державне підприємство, установа чи організація, подавши заявку за цим посиланням.
На етапі пілотного проєкту результати аналізу модуля аналітики не є офіційною статистикою і можуть бути не точними.
Нагадаємо, що робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
Відповідну інформацію надсилайте за електронною адресою: prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.
Поки в Житомирській міській раді впродовж дня показують роботу комунальників, - у патрульних своя статистика з ДТП впродовж дня.