Насильству – категоричне «ні»!
Колектив обласного центру зайнятості підтримав всесвітню акцію "16 днів проти насильства", яка триває з 25 листопада по 10 грудня.
Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.
Ми всі розуміємо, наскільки проблема насилля стала гострою і масштабною по відношенню до українців у період війни. Передусім, з боку жорстоких рашистів, які досі катують наших співвітчизників - від найменших до найстарших. Важко і болісно усвідомлювати, що таке явище відбувається у сучасному світі...
Але ж поряд із цим, навколо нас можуть траплятися ситуації, які також класифікуються як насильство, адже воно має різні форми: як фізичне, так і психологічне чи економічне. Це і насильство в сім’ях, жорстоке поводження з дітьми, порушення прав людини, незалежно від статі, булінг у навчальних закладах та ін.
Звертаючись до працівників, директорка центру Galina Korinna закликала не мовчати, коли дізнались чи стали свідком якогось насилля, а тим більше, коли самі зазнали неприпустимого ставлення. Вона нагадала, що в Україні створені різні заклади та «гарячі» лінії, куди можуть звертатись жертви чи свідки насилля.
Це, передусім, урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству - 15-47 та єдиний контакт-центр, куди можна звертатися за безоплатною правовою допомогою – 0-800-213-103.
Повідомити про домашнє насилля також можна, скориставшись чат-ботом https://t.me/police_helpbot, або ж за номером «102».