Про особливості проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2023-2024 навчальному році говорили під час онлайн семінару для педагогічних працівників, відповідальних за функціонування наукових товариств у територіальних громадах області.
Про це інформує Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.
Керівник обласного Центру позашкільної освіти для дітей та молоді, віце-президент Житомирського територіального відділення Малої академії наук Марія Бовсуновська розповіла про співпрацю територіального відділення МАН із науковими товариствами. Зокрема, наголосила, що зараз в області діє 59 таких осередків, а також зосередила увагу на форматі проведення конкурсу-захисту – і обласний, і всеукраїнський етапи проходитимуть онлайн.
Завідувач дослідницько-експериментального відділу Ірина Шевчук ознайомила з вимогами до оформлення науково-дослідницьких робіт і супровідної документації, а методист відділу Віта Хом'як поінформувала про зміни у назвах відділень і секцій МАН та яким чином відбуватиметься прийом конкурсних робіт.
Участь у семінарі взяла Ірина Назарова, директор бібліотеки Поліського національного університету, розповівши про принципи академічної доброчесності при написанні науково-дослідницької роботи, види плагіату, правила цитування, оформлення списку літератури та особливості роботи антиплагіатних програм.