Діти полеглих житомирських захисників вивчатимуть програмування

Такий навчальний проєкт організували Житомирський міський центр соціальних служб міської ради та ГО "Федерація робототехніки та штучного інтелекту України".

Про це повідомляє Житомирська міська рада. 

Перша група із семи учасників 15-17 років 6 березня вже мала перше заняття. Воно ознайомче, розповідає Владислав Дудченко, який і вчитиме дітей. Каже, вивчать основи, що таке цикли, а по завершенню створять проєкт — напишуть комп'ютерну гру та декілька додатків. Триватиме навчання до кінця травня.

Дев'ятикласник Артем Петракович вже визначився із майбутньою професією: хоче стати веброзробником, і Python — вже третя мова програмування, яку він опановуватиме.

"Це дуже корисно для саморозвитку. Якщо все вийде — займатимусь ще і робототехнікою", — стверджує п'ятнадцятирічний хлопець.

"Python — високорівнева мова та актуальна на сьогодні. На ній програмуються нейромережі, дрони, вивчається штучний інтелект.

Можливо, цими заняттями ми задамо вектор, і діти розпочнуть поглиблено вивчати мову програмування, інформатику, мехатроніку, робототехніку", — говорить Сергій Постольник, керівник лабораторії робототехніки та штучного інтелекту Поліського національного університету та голова правління ГО "Федерація робототехніки та штучного інтелекту України". 

Це вже не перший соціальний проєкт для житомирських дітей, який впроваджується цією громадською організацією. 

Директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко каже: співпраця з Федерацією робототехніки та штучного інтелекту України триває вже декілька років, та згадує випуск, який відбувся 23 лютого 2022 року — за декілька годин ДО... Тоді навчальні програми пройшли дорослі — учасники АТО/ООС.

Житомирська міська рада