Олексій сирота і його виховувала вулиця. Там він став сміливим, напевно, тому йому не було страшно йти до війська, а тим паче в 95-ту бригаду ДШВ, яка завжди на гарячих напрямках.
Історію бійця розповідає Служба зв'язків з громадськістю 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗС України.
За ніч десантники окопалися, а на ранок окупанти почали по них стріляти, першим ділом вони вибивають кулеметне «гніздо».
Десантник пробув сам три доби на точці, яку ж самотужки стримував. Підрозділи іншої бригади, які стояли позаду нього, не наважувалися дістатись Олексія, щоб посилити його.
Чоловік тримав логістичний шлях. Завдяки його витримці бригада відбила дві посадки, виконавши своє завдання, тоді вдалося замінити бійців на тій ділянці, і нарешті Олексій зміг теж дістатися своїх та отримати медичну допомогу.
Проте Олексій не вважає себе героєм. Чоловік каже, що він мав стримати ворога попри все, дати побратимам відбити атаки на сусідніх ділянках і так не дати окупантам просунутися вперед.
Десантник знаходить розраду у творчості - пише вірші. Поезія надихає та підтримує чоловіка, йому так краще пережити хвилювання. Настрій у віршах змінюється від місця їх написання - їдучі додому, вірші піднесені, а ті, які він написав в окопі, мають войовничий характер.
За рік війни не бачив я родину
Дали відпустку! Що я їм скажу?
Що дуже люблю, що за ними скучив,
А може просто мовчки обійму...
Візьму на руки жінку та дитину,
Схоплю в обійми, душею закричу!
Вони почують серцем ту хвилину,
Як було зле, - молитви їхні чув...
Не треба слів, коли чекаєш щастя,
Дивися в очі, серцем відчувай...
Минуть колись оті усі нещастя...
Ти сподівайся, тримайся та кохай!
Разом до перемоги!
Служба зв'язків з громадськістю 95-ї окремої
десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗС України