Житомирські студенти відвідали Інститут Амосова

На запрошення Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова (ДУ «НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України») студенти спеціальності 163 «Біомедична інженерія» Житомирської політехніки з навчально-ознайомчою метою відвідали відділення лікування складних аритмій з рентгенопераційною та відділення інтенсивної терапії установи.

Про це повідомив ректор університету Віктор Євдокимов.

Зокрема, студенти відвідали електрофізіологічну лабораторію і наочно спостерігали процедуру та техніку проведення електрофізіологічних досліджень для виявлення патологій та аритмій серця, ознайомились з будовою та принципами роботи апаратури, що використовується при діагностиці та лікуванні аритмій.

Інженер відділення лікування складних аритмій з рентгенопераційною, Роман Сіхневич, провів студентам лекцію на тему «Методи та апаратура виявлення та лікування аритмій», відповів на питання здобувачів та практично зосередив увагу на необхідності отримання ґрунтовних базових знань з фізіології, біофізики, електроніки та інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Лікар-анестзіолог Володимир Леончук провів екскурс палатами інтенсивної терапії відділення серцевої патології, окреслив основні моменти функціонування апаратури підтримки життєзабезпечення та моніторингу пацієнтів у реанімаційних палатах.

Віктор Євдокимов зауважив:

«Дякуємо адміністрації Інституту, директору ДУ «НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України», академіку Василю Лазоришинцю та завідувачу відділення Борису Кравчуку за чудову можливість наочного ознайомлення з сучасними діагностично-терапевтичними системами, Роману Сіхневичу, магістру спеціальності 163 «Біомедична інженерія» Житомирської політехніки, за організацію та проведення практичної екскурсії, Володимиру Леончуку за мотивацію здобувачів – біомедичних інженерів!

Подібні візити дають змогу студентам закріпити та розширити отримані під час навчання знання. Сподіваємося на подальшу більш тісну співпрацю між установами!»