У Житомирі пройде друга зустріч «Живої бібліотеки»

В рамках проекту «Жива бібліотека» ЖОГО «Фідем» запрошує житомирян 25 січня о 14.00 в обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О.Ольжича.

Передбачено, що «живими» книгами стануть:

Юрій Мойсеєв «Сила в багатогранності», відділ періодики

Велика відповідальність лежить на плечах того, хто обраний народом, адже в першу чергу він представляє інтереси людей і вже потім виконує інші суспільні ролі.

АннаДанюк-Черкашина «Чесно, відверто і вголос», відділ періодики.

Тернистий шлях журналістки додає натхнення та жаги до життя. Тільки правда, іноді з присмаком гірчинки… це і допомагає змінити суспільство.

Надія Павлик «Ненависть можна подолати лише любов′ю», Міжнародний тренінгів центр «Бібліоміст».

Найвища цінність – це ЛЮДИНА. професійне кредо життєвого успіху тієї, хто активно відстоює права людей як у реальному, так і віртуальному світі.

Сашко Чайковський «Дорогою до мрії»,читальний зал.

Музика надихає, окрилює, затягує душевні рани та, головне, залишає НАДІЮ, дарує віру у світле майбутнє...

Щоб стати читачем «Живої бібліотеки», потрібно перед заходом зареєструватися в бібліотекаря, який працюватиме при вході до «Живої бібліотеки».

Це абсолютно безкоштовно, однак читачі повинні дотримуватися певних правил: за раз можна брати одну книгу, найкраще - ту, яка найменшеподобається. Повернути її назад у бібліотеку потрібно в такому ж фізичному та психічному стані не пізніше ніж за 20 хвилин.

Книгам можна ставити будь-які запитання, головне - це бути відкритим до діалогу й мати бажання довідатися щось нове. Звісно ж, у «Живій бібліотеці» немає місця словесним чи фізичним образам.

ПРАВИЛА РОБОТИ «ЖИВОЇ БІБЛІОТЕКИ»:


- користування безкоштовне для всіх зареєстрованих читачів;
- коли ви реєструєтеся, тим самим погоджуєтеся дотримуватися правил роботи «Живої бібліотеки»;
- усі книги перераховані в каталозі, представленому на стійці реєстрації;
- після того, як ви обрали книгу, котру хотіли б почитати, зверніться до бібліотекаря, щоб узгодити час, коли ця книга буде доступною;
- одночасно можна брати лише одну книгу;
- книги можна резервувати, але не більше трьох за раз;
- повернути книгу назад необхідно не пізніше, ніж через 20 хвилин, цілою та неушкодженою;
- у «Живій бібліотеці» не буває дурних, незручних або гострих питань; так само немає місця для образ - словесних чи фізичних;
- забороняється завдавати книжкам шкоди: виривати сторінки, розливати на них напої, малювати й писати на них та в будь-який інший спосіб принижувати їхню гідність;
- книга має право зупинити розмову в будь-який час, якщо читач порушує правила.