18 березня в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті пройшов День відкритих дверей. Усіх бажаючих запросили відвідати навчальний заклад, а зокрема, абітурієнтів ближче познайомити з майбутніми професіями.
Вступним словом відкрила концертну програму директор училища-інтернату Олена Миколаївна Єнько:
«З самого ранку ми із задоволенням зустрічаєм тих людей, які зацікавились нашим навчальним закладом. Стало традицією, саме в такі весняні дні, зустрічатися нам з вами для того, щоб презентувати наше вище професійне училище, для того щоб розповісти про наші професії, щоб розказати як навчаються життю, що нового відкривають для себе в житті наші учні».
В актовій залі закладу відбулась концертна програма, яка супроводжувала представлення професій майбутнім студентам.
Одна з них - оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних машин, яку представив Олексій Петрович Кузьменко:
«Ця професія на базі 9 класів. Під час навчання наші учні працюють за комп’ютерами, вивчають офісні програми, а саме – це робота з текстовими документами, бази даних, комп’ютерні презентації, робота з графікою. Друга частина цієї професії - електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних машин. Учні більшу частину свого часу проводять у майстернях..».
Олена Леонідівна Демидова розповіла абітурієнтам про професію кухар-кондитер:
«Отримавши цю професію, ви завжди знайдете собі професію до душі і будете приносити людям радість. Приготувати їсти може кожен, а страву, яка викличе посмішку у споживача – тільки професіонал».
Володимир Домінікович Лозовський презентував професію взуттьовик з індивідуального пошиття взуття та з пошиття ортопедичного взуття :
«Якщо коротко говорити про цю професію, то можете звернути увагу, що знайти дві пари однакового взуття серед конкретної аудиторії практично неможливо. Ця професія дає безмежні можливості. При масовому виробництві взуття на фабриках, використовується більше 600 одиниць обладнання. Взуттєвик з індивідуального пошиття за допомогою декількох інструментів та власних рук все потрібне обладнання заміняє».
А вихованці закладу підготували номера: спів, поставки, акробатика тощо. Зворушлий танець у виконанні Михайла Гаврилюка та Аліни Машошиної вразив глядачів своєю красою.