Ковані елементи здавна служили людині. Вони колись були тільки функціональними елементами, сьогодні це ще і декор. Вишукані, але корисні вироби з металу - краса, яка здатна прикрасити будь-який простір - житлове або офісне. Для їх виробництва використовуються старовинні секрети і сучасна технологія. Такий тандем нарівні з оригінальними ідеями та досвідом фахівців допомагають створювати ковалям справжні витвори мистецтва.
Особливості використання кування в кімнатах
Ковані елементи від «Стіленд» можуть бути масивними і компактними, невеликими. Майстри спритно справляються з металом, пропонуючи своїм покупцям унікальні предмети обстановки. У спальні відмінно виглядатиме ліжко з кованими ізножьем, ніжками, узголів'ям. Передпокій прикрасить кована рама для дзеркала, унікальні підставки, банкетка, а також ручки для дверей.
Кухня також не обійдеться без табуретів, які можуть бути виконані в лаконічному класичному варіанті або у вишуканому бароко. Барна стійка на високих ніжках також додасть колориту в приміщення. У вестибюлі і в коридорі гармонійно виглядатимуть калошниці, вішалки, полички, підставки. Всі ці предмети здатні стилізувати інтер'єр. Якщо для оформлення вибрати вишуканий стиль, при якому предмети доповненими легкими кованими лініями, можна буде візуально перекроювати геометрію простору.
В будь-якій кімнаті гармонійно виглядатимуть ковані бра, світильники, торшери, підвіси. Вони вдало поєднують старовинні традиції і сучасні технологічні можливості. Не менш ефектно виглядають предмети, які покликані прикрашати екстер'єр. Майстри можуть виготовити на замовлення клієнта ковані ворота і хвіртки, перила і огорожу, декоративні колони і підставки для квітів, балконні перегородки та ін.
Технологія виробництва
Процес виготовлення продукції з металу досить складний і трудомісткий. Він передбачає використовувати тільки певні метали або сплави з них. В виробництва може бути пущена:
- бронза,
- мідь,
- латунь,
- титан,
- алюміній,
- магній.
Декоративні вставки можуть бути виготовлені з кольорових металів, застосовують і полімери. Для виробництва може бути задіяна ручна технологія або метод штампування, коли м'який метал вдавлюється за допомогою ударів в певну форму. Такий метод добре зарекомендував себе при масовому виробництві кованих елементів. Для прикраси ж найчастіше використовуються різні порошкові покриття.