Навіть чорноземні грунти з великим вмістом поживних елементів виснажуються в процесі інтенсивного землеробства. В таких умовах отримати рясний і якісний урожай допомагає додаткова підгодівля - органічні і мінеральні добрива. При виборі мінерального живлення потрібно враховувати не тільки склад, але і форму (фізичний стан) препарату

Вигідно придбати якісні рідкі добрива Фервіта ви можете вже зараз в інтернет-магазині fervita.com.ua!

Основні форми мінеральних добрив

  • Тверді. Порошкові і гранульовані добрива прості у використанні, але точне дозування розрахувати складно, так як вони нерівномірно розподіляються по поверхні грунту. Активні компоненти засвоюються рослинами на 25-30% (азотні - на 50-60%). Вони засолюють грунт.
  • Водорозчинні. Сухі кристалічні добрива призначені для приготування розчинів. Живильні елементи з розчину засвоюються набагато краще, ніж з сухого порошку або гранул. Рослина витрачає менше енергії, відповідно, швидше розвивається. Мінус всього один: частина кристалів розчиняється і випадає в осад, що призводить до нерівномірного розподілу підгодівлі.
  • Рідкі. Добрива в формі розчину або суспензії, які ви можете придбати на https://fervita.com.ua/uk/fertilizers/, також попередньо розбавляються водою, щоб отримати робочий розчин з потрібною концентрацією. Активні компоненти у вигляді хелатних сполук не випадають в осад, не вступають в реакцію з грунтовими речовинами, надають мінімальне хімічне навантаження на грунт, засвоюються рослиною на 80-90% при краплинному зрошенні і листової підгодівлі.

Як діють рідкі добрива?

Підживлення у вигляді розчинів легко засвоюються і через кореневу систему, і через листові поверхні. На стадіях посіву і початкового формування розсади рідкі добрива вносяться під корінь, з моменту появи листя і до збору врожаю -раціонально робити обприскування. Змінюючи рідкі препарати за складом, можна управляти розвитком рослини, швидко справлятися з хворобами, наслідками заморозків або посухи. Ефективність у всіх ситуаціях пояснюється хелатной формою поживних елементів.

Основною діяльністю науково-виробничого підприємства «Фервіта» є розробка і виробництво рідких комплексних добрив. Про нас дізнатися більше можна на нашому сайті fervita.com.ua!

Як вибирати рідкі добрива?

  • За типом ґрунту.
  • За складом.

Азот сприяє розвитку зеленої біомаси, стимулює цвітіння, допомагає в закладці нирок у плодово-ягідних культур. Рідкі добрива з підвищеним вмістом азоту потрібно використовувати для кореневого підживлення при посіві і для обприскування з моменту появи паростків до цвітіння.