Багато людей, які будують будинок, часто стикаються з дилемою - який дах вибрати? Покрівля з листового металу Ruukki, яка легко встановлюється, стає все більш популярнішою.
Як вибрати найкращу метало черепицю?
Роками співвітчизники, які реконструювали або будували покрівлю, використовували традиційну цементну або керамічну черепицю. Однак метало черепиця стає все популярнішою вже кілька років. Є багато причин для таких рішень про придбання. Одним з них є якість пропонованої продукції та різноманітність малюнків та кольорів. У той же час покриття з листового металу приблизно в 10 разів легше цементної або керамічної черепиці. Воно також є найкращим вибором при заміні покриття існуючої будівлі - його мала вага допомагає уникнути додаткового посилення даху. Однак окремі моделі сталевих покрівель відрізняються за властивостями, довговічністю та естетичними цінностями. Сьогодні ви дізнаєтеся, на що слід звернути увагу, купуючи їх.
Прийнявши первинне рішення про встановлення сталевої покрівлі, настав час правильно вибрати матеріал. Тут ключове значення мають три елементи:
- тип використовуваної сталевої серцевини,
- якість оцинковки,
- тип покриття.
Варто вибирати ту черепицю, яка виготовляється зі сталі відомих сталеливарних заводів - це гарантія якості. Тільки компанія, що виробляє сировину, може повністю контролювати параметри матеріалу з точки зору міцності, еластичності та довговічності. Сама серцевина, згідно з чинними стандартами, повинна мати товщину не менше 0,4 мм, а сталевий сердечник покритий шаром цинку для захисту від корозії.
Цинкове покриття виконує дуже важливу функцію само цинкування, тобто уникнення дрібних подряпин та отворів, які можуть виникнути під час монтажу та використання даху. Щоб забезпечити оптимальний захист від корозії, товщина цинкового покриття повинна бути не менше 20 мкм з кожної сторони (що дає вам масу 275 г/м2). У процесі вибору покрівельного матеріалу слід також уважно розглянути технічні характеристики. Щоб дані для порівняння окремих моделей були справді надійними, слід враховувати товщину виробу без декоративного покриття та робити вибір на основі цього.
Останній важливий елемент - оболонка. Вона забезпечує особливий зовнішній вигляд - матовий або глянсовий - але її завдання - забезпечити додатковий захист від корозії, подряпин та несприятливих погодних умов.