Скандинавський дизайн віддає пріоритет функціональності і підкреслює принцип «менше означає більше» в оформленні інтер'єру, віддаючи перевагу білим стінам, нейтральній палітрі кольорів і відтінкам натурального дерева.

Якщо вам подобається зовнішній вигляд сучасних інтер'єрів, але ви прагнете чогось із теплими відтінками, додавши затишку за допомогою електрокамінів, скандинавський стиль для вас.

Кроки у створенні скандинавського стилю

Скандинавський декор дуже популярний серед дизайнерів інтер'єрів та тих, хто шукає шикарний, але чистий вигляд у своєму житловому чи робочому просторі.

Дизайн скандинавського будинку може вимагати чимало майстерності та зосередженості, що робить його ідеальним стилем для тих, хто любить включати екологічно чисті продукти ручної роботи у дизайн свого будинку. Ось кілька порад, які допоможуть вам розпочати:

1.     Коли справа доходить до створення інтер'єрів у скандинавському стилі, ви дійсно не помилитеся, обравши білий колір.

2.    Обирайте прості силуети. Грайте на контрастах.

Темні стіни створюють зручні місця, які йдуть пліч-о-пліч з бесідами біля каміна. Хоча скандинавські інтер'єри зазвичай демонструють бліді колірні схеми, деякі стильові варіанти грають на користь похмурих відтінків як-от ідеї скандинавського каміна. Білі стіни, стопка рубаного дерева від підлоги до стелі та шкіряний диван – приємні штрихи.

3.    Скандинавський дизайн робить акцент на використанні натуральних матеріалів у великих меблях або новому дизайні. Розгляньте журнальний столик з пня або мохеровий килим як фокус дизайну вашої вітальні. Відомо також, що у скандинавських будинках є каміни, які встановлено у кутку кімнати, а не по центру стіни. Таким чином місця для сидіння часто проектуються відповідно.

4.    Поєднання простого скандинавського стилю з трохи вільною богемною естетикою може створити чудову гармонію функціональності та стилю.

Незалежно від того, чи працюєте ви з дизайнером інтер'єру чи створюєте скандинавський стиль своїми руками у своєму будинку, пам'ятаєте про основні принципи єднання з природою та створення гармонійного простору для життя, роботи та відпочинку.