Для домашнього та дачного будівництва, починаючи від заливки фундаменту, зведення стін і закінчуючи пристроєм садових доріжок, елементів ландшафтного дизайну, потрібно готувати бетон у великих кількостях. Робити це вручну малоефективно і незручно, таким способом складно отримати достатню кількість якісного будівельного розчину. Для цього призначена бетономішалка ціна в Києві – пристрій для виготовлення бетону.

За принципом роботи розрізняють два види бетонозмішувачів:

Змішувальні пристрої примусового перемішування (роторні). Використовуються, як правило, для приготування пластичних і в'язких сумішей, розчинів з дрібними частинками і високим вмістом води. Барабан такого агрегату нерухомий, змішування здійснюється лопатями ротора, розташованого всередині нього. Бетонозмішувачі примусової дії мають великі габарити, застосовуються для будівельних робіт великих обсягів.

Бетономішалки гравітаційної дії. Лопаті цього пристрою нерухомі, розташовані на стінках барабана, що обертається, що виключає ковзання складу по стінках і забезпечує високу якість розчину. Бетономішалки гравітаційної дії підходять для приготування будь-яких сумішей, як жорстких з великими частками, так і рідких з високим вмістом води. Ці агрегати добре підходять для будівництва приватного будинку, облаштування ділянки на дачі та інших побутових цілей.

Бетономішалки гравітаційної дії в свою чергу діляться на редукторні і вінцеві. Перші відрізняються надійністю і довговічністю. За допомогою цих пристроїв можна приготувати розчини з великими частками. До недоліків слід віднести відносно високу ціну, складність і дорожнечу ремонту - у випадку поломки редуктора його необхідно замінювати повністю.

Вінцеві бетономішалки. Крутний момент від двигуна передається через шестерню на зубчастий вінець з чавуну або поліуретану, оперізувальний барабан агрегату. Ці пристрої менш надійні, так як вінець відкритий і піддається абразивного впливу пилу і цементу, однак, у міру зносу його легко замінити.

Існує також класифікація за типом двигуна або приводу. За цим параметром виділяють агрегати: з приводом від електродвигуна, найбільш поширені в промисловості і в побуті. Харчування цих агрегатів може здійснюватися як від мережі, так і від генераторів;

з бензиновим або дизельним двигуном, застосовуються в основному для масштабних виїзних робіт;

з ручним приводом. Використовуються для побутових робіт невеликого об'єму, наприклад, приготування розчину для елементів ландшафтного дизайну на присадибній ділянці, облаштування садових доріжок, зведення невеликих господарських будівель.