Особисті речі вивозити з території України можна безкоштовно у певних обмеженнях. Головне правило – кількість таких речей дійсно має бути потрібною для саме однієї людини і це є розумними межами. Наприклад, для однієї людини цілком достатньо перевезти не більше двох власних ноутбуків. Але у деяких країнах Європи діють свої обмежувальні правила. Вони спираються на європейське і національне законодавство.
Компанія MMTRANS пропонує послуги пакування, завантаження та розмитнення за необхідності, приватних речей для ввезення у Австрію та інші країни Європи. Спеціалісти компанії працюють як офіційний перевізник у межах європейського континенту. Вони виконають весь комплекс робіт з перевезення особистих речей при переїзді в Австрію та допоможуть оформити митні платежі у мінімальному законному розмірі. Таким чином можна уникнути зайвих витрат і забезпечити цілісність доставлення речей на нове місце проживання.
Що потрібно обов’язково декларувати і за що доведеться заплатити мито
За загальним правилом під час ввезення на територію Австрії речей будь-якого походження, може стягуватись мито, якщо це товари із акцизної групи, що мають підлягати обов'язковому декларуванню і вони придбані чи транспортуються у більших, ніж встановлені межах:
● сигарети та інші тютюнові вироби, алкоголь;
● парфумерні вироби;
● чай або кава;
● ліки і лікувальні засоби.
Якщо ці речі мають обсяг товарної партії за їх ввезення треба платити мито за встановленими ставками. Але нетоварні партії такому обов’язковому оподаткуванню не підлягають. Нетоварна партія – це визначені мінімальні обсяги особливої групи товарів, наприклад не більше 250 грамів тютюну або 1-2 літри алкогольних напоїв (в залежності від міцності), 16 літрів пива. Нетоварна партія ліків – це обсяг ліків, який потрібен для підтримки стану здоров'я того, хто перетинає кордон.
Що можна завозити із власних речей без мита в Австрію
Австрійське законодавство не обмежує ввезення приватних речей нетоварної кількості. Але звісно діє обмеження по вартості всіх цих речей. Воно загальноєвропейське і використовується і в Україні – 10 тисяч євро.
Є, щоправда, декілька нюансів: нові товари, наприклад складна вартісна побутова техніка потребуватиме додаткової митної верифікації: до пакету ввізних документів краще прикріпити чеки на придбання. Окремі правила застосовуються, якщо мова йде про ввезення продуктів. Є і спрощена система ввезення та скасовування декларування за певних умов.