Великий асортимент лакофарбової продукції подобається споживачам своєю різноманітністю, втім значно ускладнює вибір. Раніше в моді була розкіш, тому для інтер’єрного декорування використовували венеціанське тинькування, шпалери у класичному орнаменті, барельєфи та складні фактурні конструкції. Тепер у тренді мінімалізм. Однотонні яскраві та пастельні кольори визнані стильнішим рішенням. Це один із найпростіших та найефективніших способів оформлення житлових та комерційних просторів.

Трапляється, що гарна та недешева фарба розчаровує, адже у кожної свої експлуатаційні характеристики та призначення. Спробуємо розібратися, які інтер’єрні фарби підбирати для різних приміщень.

 

Вітальня та спальня

 

У цих кімнатах ціниться відчуття спокою та затишку. Бруд, бризки, вологість, дія хімічних речовин їм не притаманні, отже, спеціальних вимог до фарбового покриття не висувається. Для вітальні та спільні вистачить недорогої акрилової матової фарби, головне, щоб вона біла паропроникною. Використовувати щось дорожче немає особливої необхідності, бо підвищена міцність не потрібна.

 

Дитяча кімната

 

Дитячі кімнати вимогливіші до функціоналу декоративного покриття. Діти полюбляють кидати об стіни м’яча, наштовхуватись на них, розмальовувати, бруднити, тож мити їх доведеться часто. Найкраще підійде безпечна акрилова фарба підвищеної міцності. Обирайте зразки з піктограмою екологічної чистоти або призначені спеціально для дитячих кімнат.

 

Ванна кімната, передпокої та кухня

 

Зрозуміло, що фарба у ванній або на кухні має бути стійкою до води. Крім того, пропускати пару та відмиватись від забруднень (наприклад, жиру). У передпокоях доведеться часто мити стіни, що забруднюються від контакту з верхньою одежею, дитячими візочками, шерстю тварин, яких ви намагаєтесь довести до ванни, щоб помити після прогулянки. Для цього добре підійдуть латексні чи силіконові фарби, еластичні та водонепроникні.

Перші на відміну від акрилу витримують багато циклів агресивного миття мийними засобами та жорсткими щітками. Другі витриваліші та функціональніші і являють собою ідеальне рішення для мокрих та брудних зон: вони добре перекривають широкі (до 2 мм) тріщини і позбавлені електростатичного ефекту – до них не зачіпляється пил. На жаль, велика ціна силіконових фарб змушує обирати латексні, яких в більшості випадків буває достатньо.

Щодо фарб алкідних та олійних, то вони зараз визнані застарілими і неефективними поряд із сучасними конкурентами, про які ми згадували. Радимо їх уникати, якщо не хочете перефарбовувати стіни кожні 3 роки та труїтися токсичним запахом в процесі роботи.

 

Глянцева та матова фарба

 

Глянцеве фарбування обирається, коли потрібно візуально розширити приміщення. Воно практичніше, легше миється та чиститься, але потребує ідеального вирівнювання поверхні. Матові виглядають м’якіше, затишніше, не такі вимогливі до рівня підготовки поверхні, але чистяться та миються складніше. Їх обирають для житлових приміщень.

 

Пропозиції ТМ Green Line

 

Всі виробники зосереджуються на практичних, безпечних і легких у роботі лако-фарбових матеріалів певних хімічних складів. У нашому каталозі ви знайдете акрилові, латексні та силіконові фарби у вигляді основи, до якої додається пігмент. Додати його можливо самостійно, або для більшої вірності доручити нам: точні заводські вимірювання дозволять отримати партію матеріалу з однорідним кольором.

Забудовники, гуртові покупці, виконроби та майстри можуть купити якісну лакофарбову продукцію нашого виробництва на особливих умовах, оскільки ми зацікавлені в її масовому поширені. Наші ціни однаково зацікавлять і роздрібного замовника, незалежно від обсягу замовлення.