Лікарняні ліжка для лежачих пацієнтів в стаціонарах відповідають усім вимогам до таких конструкцій. Але подібні ліжка можна придбати і для догляду за хворими в домашніх умовах.
Щоб зробити правильний вибір, перш ніж зайти на сайт Baldinelli, варто проконсультуватись зі спеціалістом. Лікар допоможе зрозуміти, яке саме багатофункціональне лікарняне ліжко полегшить стан хворого і навіть посприяє його одужанню. Не варто ігнорувати таке звернення. Адже у продажі представлені конструкції різних типів, з різним функціоналом. І тільки фахівець може допомогти з правильним вибором.
Загальні рекомендації з вибору
Купуючи ложе, зосередьтесь на наступних критеріях.
Відповідність габаритів особливостям приміщення
- Виміряйте отвори дверей і оцініть можливість занести до приміщення необхідне обладнання.
- Визначтеся, де саме стоятиме конструкція, з урахуванням потреби забезпечити двосторонній доступ до хворого.
- Переконайтеся, що користувачеві буде забезпечене надходження денного світла.
Не варто думати, що чим більше ліжко, тим воно комфортніше. Достатньо, щоб конструкція не була затісна. Головним є правильне розташування.
Навіщо потрібна різна кількість секцій
Кількість секцій визначає ступінь комфорту хворого. Секційне лікарняне ліжко дозволяє користувачеві змінювати положення тіла, навіть якщо він не може це зробити самостійно.
Як приклад, для пацієнтів, у яких травмовані нижні кінцівки, потрібно купити конструкцію мінімум на дві секції. Для тяжкохворих пацієнтів з паралічем потрібне ліжко з трьома, чотирма рухомими елементами.
Своєчасна зміна положення сприяє зручному відпочинку, спокійному сну, попереджає утворення пролежнів. Укупі це створює умови для якнайшвидшого одужання пацієнта.
Висота лікарняного ліжка теж може змінюватися. Така опція не обов'язкова, але під час використання пристосування дуже зручна.
Який привід кращий
Особливості приводу впливають на тільки на зручність використання, але й на вартість ліжка. Пристосування з електроприводом дорожчі, важчі. Але частина хворих може регулювати положення секцій самостійно, не чекаючи сторонньої допомоги.
Продукція з механічним приводом коштує менше. Для деяких сімей такий варіант є оптимальним. Але щодо використання, у багатьох випадках потрібно, щоб рукоятку обертали помічники.
Аксесуари, що забезпечують зручність
Вибираючи ліжко лікарняне стандартне з електроприводом, звертайте увагу на наявність таких опцій.
- Засіб для підтягування. Необхідний хворим в реабілітаційний період. Особливо пацієнтам з проблемними нижніми кінцівками. Але вони не підходить для тих, хто відчуває біль в області шиї, плечового поясу, у кого травмований верхній відділ хребта, слабка черевна стінка.
- Бічні огорожі. Бувають знімними та складаними. Їх наявність обов'язкова для юних пацієнтів, неспокійних хворих.
- Матрац для медичного ложа. Обов'язково повинен мати відповідну з ліжком кількість секцій.
- Приліжковий столик. Зручна річ, особливо для людей, які допомагають хворим оговтуватися після травми. З ним їм не потрібно постійно приносити спеціальну підставку, щоб нагодувати хворого, або тримати посуд самостійно. В період реабілітації такі конструкції сприяють додатковій адаптації пацієнта до життя.
На завершення
Якщо поруч з вами проживає тяжкохвора людина, придбати засоби для реабілітації недостатньо. Щоб вона швидше одужала, змогла адаптуватися до життя, потрібно огородити її від нових стресів, психологічних травм. Регулярне спілкування сприяє прискоренню бажаних результатів.