Існує багато способів для заробітку в інтернеті, деякі з них забезпечують особливо високий дохід. Гарний прибуток можна отримати, якщо продумати й розробити HYIP проєкт. Так називається високодохідна інвестиційна програма, що працює за принципом фінансової піраміди – доки є вкладники, доти існує платформа.
Головна і єдина мета створення хайпу – отримання заробітку, проте для цього він має привертати увагу й бути цікавим для потенційних інвесторів. Для цього потрібно не просто створити сайт, а зробити його яскравим, приділити більше уваги технічній складовій та рекламній кампанії. Це потребує не тільки часу, а й професійних знань.
Які головні особливості HYIP проектів
Як уже писалося вище, в основі діяльності такої програми лежить фінансова піраміда. Проте відрізнити його від інших програм, створених не тільки для отримання прибутку, важко. Хайп під ключ від Chyip – це створення високоінвестиційної програми з розробкою концепції та унікальної ідеї за участю команди професіоналів. Така платформа гарантовано приносить прибуток, адже виглядає дуже переконливо.
У вдалого проєкту завжди є легенда, в якій пояснюються вигоди від інвестування й надаються обґрунтовані причини отримання високого доходу. Рекламна кампанія може бути досить агресивною, особливо для ресурсів, які створюють ненадовго. Розраховано на те, що потенційний вкладник відразу повірить і захоче не тільки переказати гроші, а й залучити нових учасників за умовами партнерської програми.
Хайпи проходять декілька стадій розвитку – це відбувається швидше або повільніше, в залежності від поставлених цілей та рекламної кампанії. Починають завжди з окупності, тобто, реєстрації та розкрутки проєкту й залучення новачків шляхом запуску реферальної програми. Далі запускають «сарафанне радіо», тобто, пишуть позитивні відгуки й публікують їх на тематичних форумах. На цьому етапі адміністратор поки нічого не заробляє.
На які різновиди поділяються хайпи
Кожна інвестиційна програма такого типу проходить також стадію зростання, коли до неї доєднується все більше учасників і прибуток поступово зростає. В цьому випадку важливо уникнути вигоряння, адже буває, що програми не розраховані на активний розвиток і не готові до нього, особливо технічно. Цій складовій важливо приділити увагу вже на старті, щоб не мати проблем потім.
Програми, які працюють за принципом фінансової піраміди для отримання прибутку, класифікують на декілька видів, в залежності від таких ознак:
-
дохідність. Найбільше грошей приносять високовідсоткові проєкти, їх просувають за допомогою, як правило, агресивних способів та методик. Існують такі хайпи недовго, закриваються уже через тиждень-два після створення;
-
наявність інтерфейсу та легенди. Одні компанії виставляють себе реальними інвестиційними проєктами та навіть надають несправжні документи, як підтвердження. Інші, навпаки, не приховують своєї прямої приналежності до фінансової піраміди;
-
за способом організації. Створюють як централізовані, так і децентралізовані фонди. В першому випадку гроші зберігає та керує ними той, хто створив платформу, тобто, її власник, у другому – кошти у розпорядженні зберігачів;
-
за способами виплат. Виведення фінансів може здійснюватися адміністратором вручну після оформлення заявки, миттєво або автоматично. В останньому випадку гроші надходять на гаманець у конкретний час, немає потреби створювати запит для цього.
Обов’язкова стадія для кожного проєкту, незалежно від його тематики й типу – занепад. Цей період настає, коли адміністратор вирішує припинити виплати інвесторам і ліквідувати програму. Це відбувається, як правило, поступово, й після закриття сайт стає остаточно недоступним. Щоб гарантовано заробляти на хайпах, вкладнику важливо приєднатися і вийти якомога раніше, до припинення дії.
Як короткострокові, так і довгострокові хайпи приносять гарний прибуток за грамотної реалізації. Програма потребує добре розробленої технічної складової, привабливого дизайну, активної рекламної кампанії. Фахівці вебстудії Chyip точно знають, яким аспектам приділити увагу під час створення, й пропонують повний цикл, від розробки концепції до запуску повністю готового сайту.