Більшість магазинів обладнані металопластиковими вхідними дверима. Це доволі зручно, адже перехожим видно, що магазин відчинений та працює. До того ж, це більш доступно по ціні, ніж суцільні металеві полотна, які вимагають міцнішу лутку (як правило, теж металеву), мають більшу вагу, і взагалі не дуже підходять для магазинів.

В той же час, у металопластикових дверей є один недолік – їх легко пошкодити. Є ризик розбиття вікна, яке займає більшість площі дверного полотна, а також сам ПВХ легше зламати. Цим часто й користуються злодії – при неможливості підібрати відмичку, вони просто виламують пластик навколо замку. Двері відремонтувати можна, достатньо звернутись у компанію https://remont-okon-kiev.com.ua/, та як бути з викраденим майном?

Тож, цілком зрозумілим рішенням є встановлення ролетів. Це популярний варіант як в західних країнах, так останнім часом і в Україні. Тим більше, що сучасні ролети мають привабливий та стильний дизайн, характеризуються надійністю та довговічністю.

Різновиди ролетів для дверей

Якщо перші ролети були досить примітивні за дизайном, то сьогоднішні моделі, навпаки, виглядають доволі солідно. Більш того, виробники пропонують цілу низку дизайнерських рішень, аби кожен власник магазину міг придбати саме той варіант, який прикрашатиме фасад приміщення, виглядатиме гармонійно.

Проте, при виборі варто звернути увагу на інші відмінності між моделями, конструктивні. Саме вони впливають на здатність ролетів захистити вхідні двері від несанкціонованого проникнення.

Першим критерієм є управління. Воно поділяється на:

  • Ручне – підійде для стандартних вхідних дверей, адже коштує дешевше, а дверне полотно не таке велике, відповідно ролет без проблем можна опустити або підняти вручну;
  • Механічне з автоматичним приводом – застосовується для великих (широких) ролетів, які додатково мають значну вагу. Автоматичний привод встановлюється всередині приміщення, для активізації ролетів достатньо натиснути відповідну кнопку.

Другий параметр – це профіль. Найпоширенішими є пінозаповнені ролети, вони недорогі, прості в управлінні, доволі надійні, хоча значні механічні пошкодження не витримують. Але для магазину такий варіант найбільш доцільний, також він підходить для офісних приміщень. Якщо потрібний кращий захист, то обирають екструдовані ролети, стійкі до будь-яких пошкоджень. Проте їх недолік полягає у високій вартості та необхідності встановлення автоматичного приводу. Їх використовують для захисту ювелірних крамниць, автосалонів, банківських та фінансових будівель тощо.

Переваги встановлення

Перш за все, ролети – це захист дверей від дій вандалів. На жаль, трапляються випадки, коли хтось може жбурнути у двері магазину цеглину чи пляшку і таким чином пошкодити лицьову поверхню дверей. Звичайно, можна звернутись до спеціалістів https://remont-okon-kiev.com.ua/remont-metalloplastikovykh-dverey/, які швидко відремонтують двері, але якщо є можливість захистити своє майно, то навіщо відмовлятись?

Також ролети захищають від спроб зламу. Звісно, якщо злодій захоче потрапити у приміщення, він запасеться необхідними інструментами, однак, для злому замку йому знадобиться час, за який встигне приїхати наряд поліції. Або ж налякають випадкові перехожі.

Ще одна перевага даного рішення – додаткова теплоізоляція. Можливо, це не помітно у звичайну погоду, але взимку та при сильному вітрові доволі відчутно. Так, це не повна теплоізоляція, адже в ролетах не передбачена суцільна герметичність, та все ж таки, як додатковий захист від холоду вони стануть в нагоді.