EP Equipment — це один із провідних світових брендів-виробників складської техніки. З 2007 року компанія випускає різні види обладнання, завдяки яким можна оптимізувати роботу підприємства та збільшити його товарообіг. Тож у цій статті ми розглянемо, які види складської техніки пропонує EP Equipment та для чого вони потрібні.

Електровізки

EP Equipment є одним із найбільших виробників електричних візків. У каталозі компанії можна знайти обладнання із різними вантажністю, типами АКБ та сферами використання. Наприклад, моделі EPL154 та EPT12-EZ із літій-іонним акумулятором найкраще підходять для роздрібної торгівлі. Обидва візки є компактними та простими в керуванні. Для цього вони оснащені легкими шасі та здатні працювати в невеликих міжстелажних проходах.

Загалом електровізки можна розділити за сферою використання:

  • TMS — EPL153(1) та EPT12-EZ. У цих моделей немає опорних коліс, що в купі із легкою конструкцією дає змогу швидко долати бордюри.
  • Склади та розподільчі центри — WPL201. Цей візок оснащений безщітковим АКБ потужністю 48 В та має кліренс без опорних коліс. Завдяки цьому він найбільш ефективний у системах доставки. Водночас для кращої стійкості опорні колеса все ж можна встановити.
  • Логістичні операції — KPL201, серія EPT WA, RPL201H.

Електроштабелери

Якщо електричні візки створені для транспортування товарів, то електроштабелер також використовується для укладання їх у стелажі. Вони мають схожі функціональні можливості із вилковими навантажувачами, але значно нижчу вартість.

Обираючи модель електричного штабелера, варто звернути уваги на декілька нюансів, а саме:

  • Тип приводу. Тягове колесо може розташовуватися в різних місцях відносно шасі обладнання. Через це електроштабелери бувають із централізованим та децентралізованим приводом.
  • Тип щогли. Завдяки щоглі складська техніка здатна підіймати вантажі та штабелювати їх у стелажі. Електроштабелери оснащуються простою (з одним підйомом), моно (з однією колоною), дуплексною (двосекційна телескопічна) або трисекційною щоглою.
  • Вантажність. Техніка EP відповідає нормам CE, а тому обладнання здатне підіймати номінальну вагу заввишки до 2,5 м.

Також важливим є тип батареї техніки. Є 3 типи АКБ для електричних штабелерів:

  • Свинцево-кислотні. Найрозповсюдженіші батареї. Оснащені дисплеєм для простішого контролю за рівнем заряду та часом експлуатації обладнання.
  • Гелеві. Надійний та потужний тип батареї, перевагою якої є низька вартість.
  • Літій-іонні. Цей тип є найефективнішим варіантом для складської техніки. Літій-іонні АКБ не потребують частого обслуговування та можуть заряджатися під час роботи.

Вилкові навантажувачі

З 1993 року EP Equipment також виробляє вилкові електронавантажувачі. Модельний ряд компаній представлений задньопривідними моделями із 3 або 4 колесами, а також з одним чи здвоєним приводом.

Для експлуатації у важких умовах були створені вилкові навантажувачі IC із газовим чи дизельним двигуном. Це потужна техніка, здатна підіймати вантажі вагою до 10 т та яка має високий крутний момент при низьких обертах. Цей вид складської техніки є універсальним та доступним варіантом, як можна отримати надійну і продуктивну техніку.

Комісіонери

Роздрібні магазини та DIY мають вертикальні полиці, на які розкладається товар. І якщо раніше для цього необхідно було використовувати драбину, то сьогодні достатньо придбати комісіонер. Ця техніка працює від літій-іонного чи гелевого електродвигуна та створена для обробки замовлень заввишки до 6,5 м.

Її перевагами є невеликий радіус розвороту та просте керування за допомогою гідравлічного керма. Завдяки цьому комісіонери часто використовують навіть у вузьких міжстелажних проходах, а задля безпечної експлуатації обладнання оснащене декількома датчиками безпеки.

Горизонтальні комплектувальники

Якщо є потреба в збиранні товарів лише з першого рівня, комісіонери не будуть оптимальним придбанням. Натомість краще обрати горизонтальні комплектувальники замовлень. Це швидка та маневрена техніка, яку можна використовувати для різних завдань. Так, наприклад, EPT 20-RAP може заходити в навантажувач з обох боків, що прискорює швидкість роботи.

Тягачі

Ще одним видом складської техніки від EP Equipment є тягачі. Це потужне обладнання, здатне забезпечити високу продуктивність роботи. У каталозі бренду є як звичайні буксирні тягачі з рацією, так і електричні із вантажністю до 6 т.

Річтраки

Усюди, де є висотне зберігання, також є річтрак. Це покращена версія штабелера, яка може обслуговувати стелажі заввишки до 12,5 м. Також завдяки висувній щоглі річтрак здатен укладати вантажі вагою до 2,5 т вглиб систем.

Особливо популярними є моделі зі звуженою кабіною. Така конструкція дає змогу транспортувати вантажі навіть у невеликих проходах завширшки від 800 мм.

Автономні мобільні роботи

EP Equipment — це виробник не тільки класичної складської техніки. У каталозі компанії знайшлося місце і для надсучасних рішень, наприклад, автономних мобільних роботів. Вони представлені моделлю XP15, яку також можна експлуатувати як візок для піддонів.

Основними характеристиками XP15 є:

  • літій-іонний акумулятор 24 В/60 Аг;
  • робота через Bluetooth;
  • оснащення детекторами та смугами для уникнення зіткнень.

Також обладнання має вбудовану систему навігації. Завдяки їй XP15 завжди знає своє місцерозташування.

Загалом EP Equipment є компанією, яка пропонує складську техніку для вирішення будь-яких завдань. Однак для придбання оптимальної моделі радимо звернутися до офіційного представника бренду — Sklad Service. Спеціалісти компанії розкажуть про технічні характеристики та призначення обраної моделі електроштабелера, річтрака та інших видів, допоможуть обрати відповідне завданням обладнання та доставлять його на об’єкт.