Сучасну людину важко уявити без смартфона, як лицаря без меча. Такий гаджет стає невід'ємною частиною її повсякденного життя, а власник смартфона, подібно лицарю в доспехах, оточується безліччю корисних аксесуарів. Серед них - зарядні пристрої та power bank'и, набори для "гучного зв'язку", навушники або портативні колонки, різноманітні кабелі та адаптери, карти пам'яті. Усе це і ще більше можна придбати, замовивши поштою з інтернет-магазину Технокредо.
Власник смартфона дбає про свій мобільний пристрій, а саме - обертає його стильною оболонкою у вигляді модного чохла. А найпрозорливіші аксесуари забезпечують своїх "смарт-друзів" надійним захистом. І мова не йде про способи блокування та антивірусні додатки, а про скла, що захищають екрани від слідів, подряпин та тріщин.
Доспехи для смартфонів. Захисні 3D скла
Обираючи захист для екрану, покупці часто віддають перевагу склам на телефон 2D або 2,5D, які коштують дешевше. Проте фахівці рекомендують звернути увагу на аксесуари з маркуванням 3D. Їх головна особливість - повне повторення всіх вигинів і закруглень дисплея і, як наслідок, 100% гарантований захист сенсорного екрану.
Товщина захисних скла 3D зазвичай коливається близько 0,33 мм. Цього повністю достатньо для більшості власників дорогих пристроїв. При цьому таке скло практично непомітне і абсолютно не впливає на сенсорне управління смартфоном.
Майже всі закалені 3D скла мають максимальну мiцнiсть для даного типу продукцiї i становить 9H. Вiдповiдно поцарапати таке скло можуть лише прикраси з брильянтами (або алмазнi iнструменти). А щоб його розбити, доведеться кинути гаджет з висоти не менше 2 метрiв. Проте навiть у цьому випадку ступiнь пошкодження значно буде залежати вiд твердостi поверхнi, на яку впаде мобiльний пристрiй.
Покриття 3D скла, як правило, олеофобне. Простими словами - не боячись жирних слiдiв i плям. Таке скло пiсля дотикiв завжди залишатиметься чистим. При цьому на яскравiсть дисплея скла з подiбним покриттям абсолютно не впливають.
Щодо вартостi 3D скла, то вона трохи вища, нiж у захисних покриттях з iншим маркуванням. Однак не варто забувати, що надiйнiсть захисного скла часто визначає термiн служби самого смартфона. Буде образливо пiсля недавно придбаного модного смартфона повертатися до салону за новим пристроєм через те, що захотiлося заощадити на захисному склi.
Отже, якщо перед вами вибiр мiж 2D/2,5D i 3D склами, то краще все ж обирати останнi. До речi на певнi моделi смартфонiв через значний закруглення по краях дисплея iнших варiантiв додаткових захисних скла навiть не передбачено.
Правда є один нюанс: спецiiального ГОСТу на даного вид продукцii поки що не iснує. I щоб не бути обманутим, отримавши звичайне скло з наклейкою "3D", краще передавати перевагу вже зарекомендували себе виробникам подIбних виробIв.