Довготривале керування автомобілем, робота в офісі, пов’язана із постійним сидінням, великі фізичні навантаження — усе це має безпосередній вплив на спину людини. Кожен із вказаних чинників здатний спричинити дискомфорт або навіть біль, призвести до захворювань.

Зарадити цій проблемі можна, виконуючи, за можливості, фізичні вправи. Варто купити також масажер для домашнього застосування за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/massazhery/primenenie_dlya-spiny/.

Різновиди масажерів для спини

За способом роботи пристрої поділяються на механічні та електричні. У перших варіантів досить демократична ціна. Вони прості в користуванні, не потребують підключення до електромережі та досить ефективні. Проте, користуватися ними самотужки не дуже зручно.

Електричні прилади потребують під’єднання до мережі або акумулятора. Їхня вартість суттєво вища, але й результат набагато якісніший. Такі масажери для спини можуть відтворювати відомі техніки, працювати за заданою програмою, змінювати інтенсивність та режими роботи і вимикатися у встановлений час.

Особливості роботи

Вибираючи масажер для спини, слід звертати увагу на відмінності конструкції пристроїв:

  1. Роликові. Принцип роботи полягає в обертанні й переміщенні роликів у певних напрямках. Вони відтворюють розминання, розтирання та поплескування, глибоко впливаючи на м’язові тканини, тим самим усуваючи больові відчуття та спазми.
  2. Вібраційні. Створюють і направляють хвилі різної частоти та амплітуди на проблемні зони спини. Прилади стимулюють кровообіг і лімфообіг, та надають хороший розслабляючий ефект.
  3. Вакуумні. Діють за принципом банок. На змащену масажним маслом шкіру прикладають пристрій, а після її втягування переміщують масажер на спину. Такі процедури слід починати із мінімальними показниками інтенсивності.
  4. Електроімпульсні. Зафіксовані на ділянці спини електроди спрямовують імпульси на нервові волокна, що викликає скорочення м’язів. Це стимулює циркуляцію крові, процеси обміну речовин та зменшує чисельність жирових клітин.

Результати дії масажера для спини

За правильного та систематичного використання приладів, незалежно від їхніх конструктивних відмінностей, можна досягти таких позитивних результатів:

  • глибоко пропрацювати м’язи попереково-крижової ділянки;
  • усунути відчуття втоми й наслідки стресів;
  • зміцнити серцево-судинну систему;
  • підвищити імунітет;
  • простимулювати систему кровообігу, прискорити насичення клітин киснем і запобігти застою крові;
  • покращити загальний тонус організму та нормалізувати сон;
  • усунути хворобливий стан, спазми;
  • розслабитися і відпочити за короткий проміжок часу.

Перш ніж купити масажер для спини, слід проконсультуватися з лікарем. Це дасть змогу придбати модель, яка підходить саме вам.