Процес реалізації рекламної кампанії в Google Ads потребує уважності та розуміння алгоритмів функціонування пошукової системи, а також оплати витрат. Ні для кого не секрет, що у просування сайту потрібно вкладатися, при цьому кількість коштів та спосіб їхнього використання кожен власник бізнесу обирає самостійно. Що стосується безпосередньо налаштувань, то тут необов’язково займатися усім власними силами – можна залучити професіоналів. Однак потурбуватися про вирішення фінансових питань повинен саме власник.

Про фінансові аспекти використання популярної системи інтернет-реклами потрібно подумати завчасно. В майбутньому можна буде змінити платіжні параметри (про це можна дізнатись тут), але завжди потрібно уважно ставитися до умов оплати. Річ у тому, що існують певні територіальні обмеження щодо застосування окремих способів, до того ж періодично в системі відбуваються збої чи зміни, тому якісь з них є певний час недоступними.

Актуальні зараз способи оплати для українських компаній та підприємців

Джерело коштів кожен, хто користується Google Ads, обирає на власний розсуд. Вони варіюються залежно від валюти та держави, способу перерахування коштів (за допомогою рахунку щомісяця, автоматично чи вручну). Для українців у 2024 році доступні наступні способи:

  • переказ коштів – платник має можливість скористатися послугами поштового відділення у своєму місті, відвідати особисто банківську установу (приватну чи державну) або здійснити платіж через Інтернет. Зауважимо, що тривалість надходження складає в середньому п’ять робочих днів, відповідно, до цього (якщо грошей не вистачає) реклама відображатися не буде. Це треба враховувати та робити поповнення завчасно. Для здійснення оплати вам потрібні будуть рахунок-проформа та Google IBAN;
  • дебетові (MasterCard, Visa) та кредитні картки, з яких оплата може відбуватися вручну або в автоматичному режимі. Другий варіант зручніший, адже не потрібно регулярно контролювати списання та турбуватися про продовження показу оголошень. Але варто зважати на те, що наперед оплачені кредитки система не приймає, і це великий мінус, тому ручний спосіб залишається популярним;
  • резервні платіжні інструменти – прив’язувати додаткові картки необов’язково, але зручно. У випадку недостатності коштів або іншої проблеми з основним способом оплати гроші спишуть з додаткового, отже, показ оголошень буде безперервним. Є лише один нюанс – як резервну можна вказувати лише кредитну картку.

Варіанти, яким чином можна сплачувати за рекламу в Гугл, можуть змінюватися, як і функціонал системи. Займаючись оптимізацією самостійно чи із залученням СЕО спеціалістів, не забувайте періодично досліджувати ситуацію, аби не ставити під загрозу трафік на сайт та підтримувати високу конверсію.