Взимку волосся особливо вразливе, адже воно постійно перебуває під впливом низьких температур та підвищеної вологості. Особливості клімату погано впливають на шкіру, нігті та волосяні фолікули, тому їх потрібно підтримувати внутрішні підживленням та зовнішнім доглядом.

AD_4nXdWFlIHTvm4_CZ2F0kIqERLdvryklqvo0W0REch7L0LG23zXdnt_vP5VENuo6Je9N81g1fXJ_y2jrzZj3K8y1fr_9sVIcAfvoFhdh8FDArIrMvWdlUKYuUDrDSsfmFllpjMnfJWcQKSQnzehva4bfgGBm0H?key=_afDP14H1gXGWTWAxhhnww

Основні правила догляду за волоссям

В доглядових засобах для волосся широко використовують різноманітні натуральні сировини з живильним ефектом. Одним з найкращих продуктів вважається олія для волосся з високим вмістом захисних речовин.

Коли організм переходить з тепла у холод та перебуває під постійними навантаженнями, він починає раціональніше розподіляти наявні поживні речовини, у тому числі спочатку забезпечувати захисні функції. Саме тому волосся отримує поживні речовини в останню чергу, якщо вони залишаються. Тому потрібно дотримуватись таких правил догляду:

  1. Використовувати професійні щітки з натуральною щетиною, які одночасно роблять мікромасаж голови та сприяють приливу крові до волосяних фолікул. Волосся і так пошкоджене, тому йому потрібно забезпечити дбайливий догляд.
  2. Використовувати для миття голови теплу воду, яке зменшить перепад температури. Також потрібно відмовитися від укладання за допомогою гарячих пристроїв, доки зовнішній шар волосин не відновиться.
  3. Обов'язково використовують маски та кондиціонери, які будуть захищати волосини по всій довжині від впливу холоду та погодних умов. Але їх потрібно наносити строго за інструкцією, інакше можна нашкодити.
  4. Шампунь для миття голови повинен очищувати шкіру голови. Проте важливо не пересушити шкіру, тому бажана наявність поживних олій у складі.

Також рекомендують відмовитися від носіння шапки, щоб ще більше не травмувати волосся у зимовий період. Її можна замінити капором, елегантно укладеним шарфом або палантином.

Поради для збереження сяючого вигляду

Здоров'я волосся можна зберігати навіть у зимовий період, якщо комплексно підійти до проблеми. Передусім потрібно збалансувати власний раціон та пити достатньо води, щоб забезпечити внутрішнє живлення. Саме водно-сольовий баланс відповідає за правильне засвоєння усіх поживних речовин та мікроелементів, а також швидку роботу імунної та обмінної систем.

Існують спеціальні комплекси вітамінів для волосся, які базуються на добавках групи D та В. За наявності хронічних хвороб та інших проблем з функціонуванням організму перед прийомом краще порадитися із сімейним лікарем.

Харчування взимку повинно бути також більш поживним, з великим вмістом тваринних та рослинних білків, у тому числі м'яса, молочних продуктів, бобових. Соняшникову олію потрібно замінити оливковою, лляною та кунжутною. Корисними будуть горіхи і сухофрукти, які містять велику кількість мікроелементів та амінокислот.