Із розвитком сучасних технологій росте популярність мобільних пристроїв. Закон Мура все ще діє, мікроелементна база вже сьогодні виготовляється із використанням 3-нанометрового технологічного процесу. 

Це означає, що на чипі меншого розміру вдається розмістити набагато більше транзисторів. І саме ця обставина спровокувала бурхливий розвиток смартгодинників. Єдиним обмежувальним чинником наразі є їхній розмір, але і його достатньо, щоби розмістити в наручному гаджеті цілу низку датчиків та сенсорів разом із потужним процесором. І це відкриває чимало нових можливостей для пересічного користувача.

Функціональність сучасних розумних годинників

Чим далі, тим більше можливостей пропонують такі пристрої. Насамперед це функції, які дають змогу моніторити фізичну активність власника: скільки кроків він зробив за день, яку дистанцію пройшов, скільки калорій спалив. 

Спортсмени, а також люди, які слідкують за своїм здоров'ям, мають можливість відстежувати серцевий ритм. Топові моделі смартгодинників, доступні за посиланням https://www.ctrs.com.ua/smart-chasy/, вміють визначати рівень кисню в крові й навіть робити ЕКГ.

Усі ці дані у фоновому режимі передаються на смартфон, де із допомогою спеціалізованих застосунків можна їх аналізувати та робити відповідні висновки.

Smart Watch дають змогу залишатися на зв'язку без необхідності користуватися смартфоном: отримуючи повідомлення про вхідні дзвінки чи сповіщення, ви гарантовано не пропустите важливу подію. 

Деякі моделі підтримують керування голосовими командами із використанням штучного інтелекту, за наявності модуля NFC ви можете розраховуватися в магазинах, підносячи девайс до термінала. 

Популярні моделі та виробники

Проблема вибору полягає в тому, що на ринку є десятки брендів, відомих та ноунейм, і в кожного в асортименті є чимало моделей. Щоби не купити кота в мішку, пропонуємо вашій увазі смартгодинники, які не підведуть:

  • Apple Watch — це пристрої із гарним функціоналом та підтримкою екосистеми Apple;

  • Samsung Galaxy Watch: ці розумні годинники виділяються гарним показником автономності та стильним дизайном;

  • Garmin Forerunne — ідеальні гаджети для спортсменів, водонепроникні;

  • Xiaomi mi Band: кращий вибір для тих, хто займається фітнесом. Недорогі.

Як бачимо, кожен виробник пропонує моделі, розраховані на певне коло користувачів.

Як вибрати ідеальний смартгодинник

Якщо ви спортсмен чи просто любите фізичну активність, звертайте увагу на гаджети з відповідним фітнесфункціоналом. Обов'язково водонепроникні, адже бігати чи тренуватися доводиться і в непогоду. 

Тим, хто хоче виглядати стильно, рекомендуємо пристрої із можливістю швидкої заміни ремінців, а також із функцією кастомізації циферблатів. 

Звертайте увагу на сумісність вибраного годинника із вашим смартфоном, до того ж про це варто подбати заздалегідь: деякі моделі погано працюють із телефонами від інших виробників. Важливим показником є час автономної роботи пристрою, який залежить від багатьох чинників.

Пам'ятайте, що універсального правила вибору немає: це завжди індивідуальний процес, який потребує досконалого вивчення характеристик розумного годинника.