
13:22, 7 вересня 2016 р.
Дмитро Раков запрошує на виставку “З любов’ю до Житомира”
До святкування Дня міста у житомирській кав'ярні-кондитерській відбудеться виставка робіт відомого міського художника, автора листівок про Житомир, дизайнера, ілюстратора, а віднедавна громадського діяча, члена Молодіжної громадської ради при Житомирській міській радіі та благодійника Дмитра Ракова.
На відвідувачів очікує історичний екскурс, а також художня подача сучасного неймовірного Житомира. Роботи Дмитра Ракова - створенні з любов'ю та теплотою до Житомира:
– Я народився у Сєвєродонецьку, але моє коріння з Житомирщини. Мій дід родом із Коростеня, а в Житомирі живе бабуся. Я з дитинства тут бував. На канікулах. Тому я переїхав не до чужого міста, а як до старого знайомого… на постійне місце проживання, - розповідає Дмитро.
Тому і назва циклу робіт Дмитра отримала назву "З любов'ю з Житомира". На відвідувачів будуть очікувати інтерактиви, фотозони, затишна кавова та солодка атмосфера, а також безпосереднє спілкування з художником та автографсесія.
Також можна буде придбати листівки від Дмитра Ракова і найкращими побажаннями ділитись ними з друзями з усієї України та світу. Адже це так просто - це "З любов'ю з Житомира".
Презентація виставки відбудеться 8 вересня за адресою: вул.Пушкінська, 24, кав'ярня-кондитерська "Теретенія" о 19:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:20
21 квітня
12:29
21 квітня
Коли висаджувати сидерати і чому це важливо
Новини компаній
11:07
21 квітня
06:03
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
14:44, 15 квітня
08:17, 9 квітня
14:44, 15 квітня
live comments feed...