
09:04, 17 березня 2017 р.
За 64 млн грн від оптимізації інтернатних закладів Житомирщини можна збудувати 2 дитячих садочки
Будівництво корпусу лікувального закладу, школи або 2 садочків, чи 2 кілометри доріг, чи повна термосанація 10-12 шкіл, чи створення європейських умов у десятках навчальних закладів – такі проекти можна реалізувати за 64 млн грн.
А це саме така сума, яку можна економити щороку, реформувавши інтернатні заклади у Житомирській області, при цьому не утискаючи прав дітей.
У деяких інтернатних закладах Житомирщини на 2017 рік вартість навчання та перебування однієї дитини доходить до 150 тисяч гривень. Чи багато батьків мають можливість вкладати у свою дитину такі кошти? І які умови мають бути за цю ціну? Натомість діти у таких закладах виділених коштів на себе явно не відчувають.
Крім того, в інтернатних закладах області кількість працівників майже дорівнює кількості вихованців. Виходить, що на одну дитину – один працівник. Ні обласний, ні державний бюджети не потягнуть оплачувати індивідуальну няньку кожній дитині. Навіть і за таких умов і виховання, і навчання бажає кращого.
Створювати комфортні умови для життя, забезпечувати якісне навчання з кваліфікованими викладачами – саме такою є мета оптимізації інтернатних закладів. А збереження самих інтернатів та нефункціональних ставок – нераціональне рішення, яке не принесе жодної користі для дітей.
Залишати дітей на вулиці ніхто не збирається. Батькам запропонують обрати заклад з кращими умовами або ж альтернативну форму навчання.
Маєте контраргументи на цю тему – долучайтеся до обговорення рекомендацій робочої групи за участю депутатів обласної ради усіх фракцій, представників навчальних закладів та громадськості, яке відбудеться завтра, 17 березня, о 14.00 год. у малій залі ОДА (майдан Корольова, 1).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:20
Вчора
09:00
14 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:50, 12 квітня
11:39, 9 квітня
19:21, 12 квітня
11:44, 9 квітня
1
live comments feed...