
12:00, 14 листопада 2019 р.
Надійне джерело
На Житомирщині незаконно вирубили 7 га лісу

Прокуратурою області викрито підприємців, які тривалий час здійснювали випалювання та експорт деревного вугілля з краденого лісу.
Органи прокуратури Житомирської області продовжують послідовну роботу з протидії розкраданню та незаконного експорту лісових ресурсів. З цією метою проведено координаційну нараду, розроблено низку спільних заходів та орієнтовано інші правоохоронні органи на необхідності активації такої роботи.
12 листопада на підставі санкціонованих прокурорами клопотань, проведено низку обшуків у місцях здійснення підприємницької діяльності з випалювання вугілля, виробничих та підсобних приміщеннях.
За результатами їх проведення виявлено 14 діжок з випалювання деревного вугілля, - одна повністю завантажена та дві напівжавантажені підготовленими до експорту мішками з деревним вугіллям фури, значну кількість лісової сировини, чорнову та бухгалтерську документацію.
Наразі тривають слідчі дії, встановлюються обставини злочину та причетність до нього інших осіб, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучення лісосировину і готову продукцію (деревне вугілля), а також транспортні засоби.
Відповідно до санкції зазначеної статті, за скоєння злочину передбаченого покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
17:25
23 квітня
18:20
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
15:44, 14 квітня
21:59, 12 квітня
09:37, 21 квітня
5
live comments feed...