• Головна
  • На Житомирщині двоє чоловіків потрапили в реанімацію після запуску феєрверків
15:00, 2 січня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині двоє чоловіків потрапили в реанімацію після запуску феєрверків

На Житомирщині двоє чоловіків потрапили в реанімацію після запуску феєрверків

У новорічну ніч на Житомирщині сталося тяжке травмування двох чоловіків, що постраждали від нештатного спрацювання піротехнічних зарядів чи, простіше кажучи, від запуску феєрверків. Один із скалічених – житомирянин, інший, який втратив око і отримав важку черепно-мозкову травму – житель віддаленого села Ємільчинського району. Нині постраждалі у реанімації, а їхні рідні і близькі замість довгоочікуваного свята мають зовсім інші клопоти.

Про це повідомляє Урядовий Кур'єр.

Найпростіше пояснити ці дві трагедії необережним поводженням із підступною піротехнікою. Однак запуск салютів на території Житомира заборонений рішенням міської ради ще у 2014 році аж до завершення АТО. Суто номінально цей документ вже утратив силу, бо військова операція на території Донеччини і Луганщини вже іменується по-іншому, та це не змінило суті неоголошеної війни, на якій майже щодня гинуть наші захисники, в т. ч. родом із Житомирщини.

За такої ситуації гучні вибухи і салюти демонструють, що надто багатьом українцям «всьо равно», аж доки комусь із святкувальників не виб’є ока чи не відірве руку. До речі, дрібніші нещасні випадки, коли обходиться пораненням пальців і великим переляком, офіційна статистика «новорічних втрат» навіть не обліковує.

Українці тут нічим не гірші і не кращі від жителів інших європейських країн, де, під супровід гучних промов про екологію та «стурбованість» долею бідних та голодуючих, гучно запускають у новорічне небо десятки і сотні тонн піротехніки. Причому тих, хто нібито щиро переймається долею китів у далеких морях і білих ведмедів у Арктиці, чомусь не бентежить те, що перелякані нічними вибухами і спалахами пташки зриваються із місць ночівлі та масово гинуть, бо не можуть у темряві знову сісти на гілки дерев. Не кажучи вже про те, що витрачені на піротехнічні шоу мільйони євро і доларів могли би врятувати життя сотням тисячам землян, які гинуть від голоду і хвороб у Африці і Азії, із якою, до речі, прийшла у християнську Європу азіатська традиція запускати феєрверки на Новий рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Житомирщина #феєрверки #піротехніка #салюти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...