• Головна
  • Працівники Житомирського рибоохоронного патруля провели спільний рейд з представниками Національної поліції
РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ
17:30, 27 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Працівники Житомирського рибоохоронного патруля провели спільний рейд з представниками Національної поліції

РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ
Працівники Житомирського рибоохоронного патруля провели спільний рейд з представниками Національної поліції

Згідно розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації «Про підготовку та проведення весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2021 році» затверджено план заходів Житомирського рибоохоронного патруля з іншими державними контролюючими органами у період дії нерестової заборони.

Відповідно до плану з 1 квітня 2021 року на постійній основі проводяться спільні рибоохоронні рейди з ГУ НП в Житомирській області та Державною екологічною інспекцією Поліського округу.

Так, 27 квітня проведено черговий рейд спільно з представниками Національної поліції. Рибоохоронні заходи здійснено на території Житомирського водосховища у м. Житомир.

Для перевірки даної водойми на наявність заборонених знарядь лову представниками аеропідтримки департаменту патрульної поліції застосовано квадрокоптер. У результаті порушень правил рибальства не виявлено.

Звертаємо увагу громадян на те, що рибоохоронні заходи на території даного водосховища державними інспекторами здійснюються щоденно.

Варто нагадати!

У нерестовий період забороняється пересування будь-яких плавзасобів, проведення змагань з рибальства, різкі коливання рівня води (для суб’єктів господарювання), здійснення підводного полювання, проведення гідромеханізованих, днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт.

Дозволяється любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм, за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудками з одним гачком або спінінгом.

Джерело: Житомирський рибоохоронний патруль

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рибоохоронний #патруль #рейд #перевірка #нацполіція #новини #інформація #довкілля #порушення #заборонені #знаряддя лову
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...