
РЕМОНТ ДОРІГ
16:10, 13 травня 2021 р.
Надійне джерело
На Житомирщині проведено ремонт доріг до Бистріївки та Малої Чернявки. ФОТО
РЕМОНТ ДОРІГ

Під'їзні дороги до цих населених пунктів критично потребували ремонту, рух великовагових автомобілів та дощі призвели до значних руйнувань дорожнього полотна.
Читайте також: На Житомирщині перепоховали 100 загиблих воїнів Другої Світової війни. ФОТОРЕПОРТАЖ
Читайте також: На Житомирщині днями зафіксували локальний смерч. ВІДЕО
Саме тому неодноразово керівництво Вчорайшенської сільської ради зверталося за допомогою до очільників області. Наполегливість та небайдужість таки дали свої результати.
«Роботи швидко та якісно виконують працівники підрядної організації ПП «Автомагістраль», ружинську дільницю No 11 якої очолює Сергій Дятел.
Як наголосив під час розмови голова Вчорайшенської сільської ради Олександр Черешнюк, він і надалі робитиме все можливе, аби якісно покращити життя селян в кожному населеному пункті громади!», — йдеться в повідомленні.
Джерело: «Вчорайшенська громада», Фейсбук
Читайте також: На Житомирщині довгожителька відсвяткувала свій 90-ий день народження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
9 квітня
ТОП новини
Оголошення
08:17, 9 квітня
13:56, 5 квітня
13:56, 5 квітня
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
live comments feed...