
ПРОКУРАТУРА
16:00, 23 серпня 2021 р.
Надійне джерело
У Житомирі охоронець приватних забудов, що на набережній р. Тетерів, погрожував журналістам під час зйомок
ПРОКУРАТУРА

У четвер, 19 серпня, Житомирською окружною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про погрозу насильством журналістам (ч. 1 ст. 345-1 КК України).
За результатами моніторингу інтернет-джерел встановлено, що під час зйомок сюжету для проекту журналістських розслідувань про приватні забудови вздовж набережної річки Тетерів журналістам погрожував фізичним насильством охоронець території. Цю подію було зафіксовано на відео та викладено в інтернет.
Наразі матеріали кримінального провадження передані до Житомирського райуправління поліції для проведення досудового розслідування.
Житомирська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.
Санкцією зазначеної статті передбачено покарання у виді виправних робіт на строк до двох років або арешту на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
16:40
4 травня
ТОП новини
Оголошення
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі