• Головна
  • Першочергове завдання лісівників Житомирщини – заліснення площ, постраждалих внаслідок минулорічних лісових пожеж
ЛІС
08:00, 6 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Першочергове завдання лісівників Житомирщини – заліснення площ, постраждалих внаслідок минулорічних лісових пожеж

ЛІС
Першочергове завдання лісівників Житомирщини – заліснення площ, постраждалих внаслідок минулорічних лісових пожеж

Першочергове завдання лісівників Житомирщини – заліснення площ, постраждалих внаслідок минулорічних лісових пожеж. На цьому акцентує й начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

Це питання нещодавно розглядалося під час засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України. За рік, що минув, лісівники Житомирської області провели величезний обсяг робіт як із подолання наслідків стихії, так і з виведення цього напрямку роботи на якісно новий рівень

За осінь 2020 року та весну 2021 року вже проведено лісовідновлення на площі майже 1973 га. Незважаючи на усі складнощі, лісівники Житомирщини взяли зобов'язання окрім щорічного обсягу лісовідтворення в межах 5 тис. га, заліснювати ще не менше 2 тис. га згарищ.

Починаючи з минулого року, усі лісогосподарські підприємства вдвічі збільшили площі посівів у розсадниках та теплицях і відповідно кількість вирощеного садивного матеріалу. Цьогоріч плануємо у стільки ж разів збільшити і кількість зібраного лісового насіння.

На базі Радомишльського держлісгоспу запущено роботу сучасного спеціалізованого насіннєсховища, призначеного для зберігання насіння хвойних та листяних порід, яке має дві холодильних камери та підтримується стала температура, оптимальна для зберігання насіння. На сьогодні в насіннєсховищі зберігається 800 кг насіння хвойних порід.

Першочергове завдання лісівників Житомирщини – заліснення площ, постраждалих внаслідок минулорічних лісових пожеж, фото-1

З початку року у всіх підприємствах активно проводяться роботи з оновлення та будівництва об'єктів тепличного господарств.

У 2021 році придбано та встановлено 11 теплиць з сучасними системами зрошування. Враховуючи потреби у садивному матеріалі, в Овруцькому спецлісгоспі, який найбільше постраждав від пожеж, встановлено дві нових теплиці, де вже вирощено 400 тис. штук сіянців із закритою кореневою системою.

Джерело: Фейсбук-сторінка Віктора Сахнюка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #житомирщина #ліси #лісівники #саджанці #зелені насадження #висаджування лісів #завдання лісівників #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...