13:20, 26 листопада 2010 р.
В Попельнянском районе в магазине мужчина в шутку «спихнул» фальшивые 200 гривен
20 листопада у Попільнянському районі продавець одного з сільських магазинів, підраховуючи денну виручку, виявила сумнівну купюру номіналом 200 гривень. Поряд з іншими грошовими знаками вона відрізнялася папером та відсутністю спеціальних захисних елементів.
У таких випадках втручання міліції є обов’язковим, тож власниця торгівельного закладу відразу зателефонувала до Попільнянського РВ УМВС України в Житомирській області. 200 гривень, та ще й однією купюрою, для невеличкого села не така вже й банальна подія, хіба що, коли день пенсій (про зарплату більшість жителів давно забули), тож працівники слідчо-оперативної групи, що відразу прибули на місце події, досить швидко встановили особу власника фальшивих грошей, який розрахувався у такий спосіб за продукти харчування.
Ним виявився 29-річний місцевий чоловік. Він був трохи напідпитку і, як сам стверджує, знав, що купюра несправжня, а коли продавчиня цього не помітила, то зрадів. Однак, як показали подальші події, радість була передчасною і нічого доброго з цієї витівки не вийшло.
Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального Кодексу, якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 12 років.
Загалом в області з початку року зареєстровано 10 випадків збуту фальшивих грошей. Найчастіше підробки виготовлені за допомогою комп’ютерної та копіювальної техніки. Однак, не дивлячись на те, що рівень якості таких фальшивок щороку зростає, відрізнити їх від справжніх можна. Необхідно лише бути уважним та обережним.
У першу чергу, слід звертати увагу на щільність паперу, наявність водяних знаків, захисної голограми та магнітної стрічки. Якщо у Вас виникають сумніви щодо справжності банкноти, відмовтеся від обміну, розрахунку чи іншої операції. Якщо підозрілу купюру ви виявили уже вдома, зверніться за допомогою до фахівців банку – саме вони можуть підтвердити або заперечити підробку.
У будь-якому разі не слід намагатися позбутися фальшивих грошей, це може занадто дорого коштувати. Негайно повідомте до міліції.
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:55
11 січня
12:47
11 січня
Оголошення
20:27, 5 січня
10:28, 2 січня
4
15:57, 8 січня
98
05:57, 10 січня
live comments feed...