
12:24, 22 липня 2022 р.
Про закриття Центру спортивної медицини у Житомирі

Лікарі центру спортивної медицини звертаються за підтримкою до Президента
14 липня 2022 року Житомирською обласною радою прийняте рішення щодо припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини». Депутати вирішили реорганізувати підприємство шляхом приєднання до іншого комунального підприємства - «Обласного медичного консультативно-діагностичного центру» Житомирської обласної ради.
Ми - єдиний в області центр, де надають професійну допомогу тим, хто займається спортом, - каже директор обласного медичного центру спортивної медицини Олександр Чорноморець. - У нас для цього все є: і висококласні професійні спеціалісти, і необхідна сучасна техніка. Навіть Київ іноді звертається до нас за порадами. Так, ми розуміємо, що на фоні супермаркетів наш заклад виглядає бідненько. Тож розпочали його ремонтувати. Тільки цього року на ремонт уже затратили 960 тисяч гривень. Не з обласного бюджету, не з міського - наших власних. Виявляється, даремно старалися?..
Заступник голови обласної ради Володимир Ширма пояснив, що з такою пропозицією виступив Департамент охорони здоровя при Житомирській ОВА. Також він наголосив, що без депутатської комісії жоден керівник не може скоротити людей.
За рішення про припиненняпроголосували 42 із присутніх 49 депутатів Житомирської обласної ради. Тож вирішили майже одноголосно.
На своїй сторінці у соцмережі народний депутат Сергій Кузьміних розмістив допис із двома зверненнями – від підприємства та спортсменів, тренерів, працівників галузі спорту щодо збереження статусу підприємства та прохання не допустити закриття закладу.
Прийняття такого рішення депутат називає дивним та наводить декілька підтверджуючих цифр:
- Обласний медичний центр спортивної медицини – прибуткове підприємство з бюджетом від НСЗУ на 2022 рік – понад 19 млн.грн., що складає 72,3% усіх надходжень КНП), плюс платні послуги – майже 5,5 млн.грн.
- Підприємство не потребує додаткового фінансування з місцевого бюджету. Кількість працівників – 83 особи. Після запуску процедури ліквідації ці люди залишаються без роботи, оскільки змінюється адреса, і мають бути заключені нові договори з НСЗУ, а вони це зробити фізично не зможуть.
- Далі про діагностичний. Заклад заробляє за рік приблизно 1,4 млн.грн. Цей заклад заробляє на себе – так, АЛЕ значно менше, і більшість - з наших платежів у касу, а не з Програми медичних гарантій.
Народний депутат підсумовує: «чому не приєднати «біднішого» до «багатого», щоб вчився заробляти гроші?! Чи зробити таку реорганізацію з 1 січня нового року, щоб не втратити діючі договори з НСЗУ» та обіцяє вивчати дану ситуацію далі.
"Головне - пацієнти мають отримувати не гірші послуги, а працівники - не втратити роботи", - зауважив Сергій Кузьміних.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
16 квітня
19:20
15 квітня
16:20
15 квітня
09:00
14 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:22, 5 квітня
3
11:44, 9 квітня
1
live comments feed...