• Головна
  • За добу рятувальники Житомирщини ліквідували три пожежі
ДСНС
13:21, 9 січня 2023 р.
Надійне джерело

За добу рятувальники Житомирщини ліквідували три пожежі

ДСНС
За добу рятувальники Житомирщини ліквідували три пожежі

Зокрема, у с. Табори Баранівської територіальної громади Звягельського району горів житловий будинок.

 Читайте також: На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО

Син власниці розтопив грубу, а вже на вечір, вийшовши на вулицю, побачив дим із-під даху. Вогнеборці ліквідували займання за годину. Вогонь встиг пошкодити покрівлю на площі 15 кв. м.

Попередня причина загоряння - порушення правил монтажу димаря пічного опалення.

Крім того, бійці ДСНС врятували від повного знищення будинки у м. Олевськ Коростенського району та у м. Андрушівка Бердичівського району.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Читайте також: У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дснс #пожежа #новини житомира #новини житомирщини #рятувальники #вогнеборці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...