• Головна
  • Їхні долі настільки переплелися, що вони відчувають себе гілками одного дерева: зворушлива історія дружби працівниць «Житомирводоканалу»
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
11:10, 22 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Їхні долі настільки переплелися, що вони відчувають себе гілками одного дерева: зворушлива історія дружби працівниць «Житомирводоканалу»

ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ

В засіках КП «Житомирводоканал» є цікава історія 5 дівчат, які, закінчивши навчання на спеціальності «Лабораторна діагностика» у фармколеджі, разом прийшли працювати в лабораторію водоканалу.

Історію з хештегом «підприємство — це люди» розповіли на Фейсбук-сторінці підприємства.

Дівчата зізнаються – не уявляють свого життя одна без одної. Їхні долі настільки переплелися, що вони відчувають себе гілками одного дерева, а дві з них настільки схожі між собою зовні, що їм часто приписують «сестринство». Подруги розповіли про свій професійний шлях на водоканалі та дружбу довжиною в десятиліття.

Ігнатьєва Тетяна

«12 липня 2000 року одразу після закінчення фармучилища я прийшла працювати в лабораторію поверхневих, зворотніх, стічних вод на посаду лаборанта-хіміка. Потім працювала інженером-мікробіологом, зараз – інженером-гідробіологом (інженер-гідробіолог контролює роботу аеротенків, зокрема розчинний кисень на усіх етапах процесу очистки, також проводить мікроскопічне дослідження активного мулу).

За кілька місяців у лабораторії з’явилися нові робочі місця і я запросила до нас своїх одногрупниць: Катю, Аню, Наташу, Марину. Таким чином, 5 одногрупниць, які разом вчилися, разом і почали працювати на водоканалі.

2 із них згодом пішли, а ми втрьох «покумалися» і так і торуємо свій життєвий та професійний шлях пліч-о-пліч, маючи спільну роботу, спільні захоплення. Усі 3 здобули і вищу освіту. Разом втрьох ходимо і у військкомат, бо ж є військовозобов’язаними (сміється)».

Наташа Дорошець

«У мене була перерва в роботі з 2016 по 2022 рік, але все ж таки мені знову захотілося повернутися на роботу. Я працюю лаборантом-хіміком 4 розряду і досліджую хімічні показники стічних вод підприємств, автомийок, закладів харчування, річки Тетерів. Щодня я проводжу близько 30-40 аналізів. На жаль, лише на поодиноких підприємствах у місті встановлено локальні очисні споруди. Більшість із них працюють без таких споруд, тому часто нам на очистку транспортуються забруднені стоки із підвищеним вмістом окремих забруднюючих речовин, таких як азот, фосфати, ХСК, залізо, завислі речовини. Нам однозначно потрібне більш суворе екологічне законодавство».

Анна Шевчук

«Я, як і Наташа, працюю лаборантом-хіміком 5 розряду. У мої обов’язки входить проведення фізико-хімічних аналізів стічних, поверхневих та зворотніх вод і промстоків відповідно до затверджених графіків, підготовка проб для проведення досліджень та робочих розчинів, ведення облікової документації. Ми з дівчатами часто допомагаємо одна одній в роботі. Взагалі дружба ними для мене дуже цінна і значима в житті. Ми ніби одне ціле».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#життєва історія #доля людей #новини житомира #новини житомирщини #життєві історії #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...